„Letňák“ začíná a iZUN se mění!

12. 02. 2018 0 {{ articleTotalLikes }} Slovo Šéfredaktora Zpět na Úvod
Úvodní fotka

Zimní zkouškové je ve svém konci a před sebou máme opět letní semestr. Za minulý semestr máme za sebou několik skvělých projektů, mezi které patří i rebrand, který se dotkne nejenom iZUNu.

Vážené čtenářky, vážení čtenáři,
rád bych Vás uvítal v novém semestru. V tom minulém jsme Vás zásobovali články o univerzitě i mimo ni, mohli jsme pro Vás uspořádat Zahajovací party, která byla letos v novém kabátu, mediálně jsme se podíleli na Life Sciences Film Festivalu, zorganizovali nemálo akcí či zprostředkovali již tradiční burzu skript. V redakci jsme přijali na podzim historicky nejvyšší počet nováčků, posílili tak redakční strukturu, začali pracovat na vylepšování interní komunikace a utužování kolektivu. V závěru shrnutí zimního semestru bych se rád ještě pozastavil u Vánočních trhů. V prosinci proběhl již druhý ročník, který byl rozsáhlejší a přilákal více studentů než v minulém roce. Jsem rád, že se tento projekt uchytil, a může tak do našeho krásného kampusu zatáhnout ještě více vánoční atmosféry. Chci také poděkovat všem studentským organizacím, které se na trzích podílely a nabídly velmi profesionální spolupráci a pomohly umocnit zážitky z trhů.


Dnešním dnem se završuje projekt, jehož cílem byl rebrand iZUNu, který spočíval ve zrodu nového a svěžího loga, webové aplikace či vytvoření jednotného stylu pro veškeré naše vizuály, které umožní lepší identifikaci Univerzitních novin. A tím docílit větší povědomí nejen celé akademické obce, ale i široké veřejnosti. Tyto změny nadělujeme iZUNu k jeho desátému říjnovému výročí, které hodláme slavit po celý rok, a chceme, abyste i vy byli součástí. V novém logu můžete vidět oproti starému navíc řádek obilek, který symbolizuje, že za deset let jsme se rozrostli a v určité míře snad i dospěli. Z prvních punkových začátků jsme se dostali až do současného stavu, iZUN vyrostl. Webová aplikace nahodila moderní kabát, byl kladen důraz intuitivnímu a uživatelsky přívětivějšímu rozhraní. Internetoví uživatelé se mění, jsme si toho vědomi a chceme se Vám čtenářům co nejvíce přiblížit. Pokud by Vám na webu něco chybělo, či jste měli nápady co přidat, tak jsme otevřeni veškerým připomínkám. Přece jenom o Vás, návštěvníky, nám jde především.

Rebrand iZUNu již začal před mnoha lety a bohužel byl na dlouhou dobu pozastaven. Jsem rád, že se podařilo tvrdou pílí projekt opět rozjet. Chtěl bych mockrát poděkovat všem, kteří se na rebrandu iZUNu podíleli, ať už v minulosti, či v posledních měsících. Domnívám se, že to stálo za to a můžeme se pustit do dalších skvělých projektů.


V předposledním odstavci bych Vám rád oznámil, že se mění náš Editor, který má na starosti veškeré tiskoviny a webové články. Tereza Daňková editorské žezlo předává Aleši Kotrbatému. Tereze mockrát děkuji za léta činnosti na tomto náročném postu a Alešovi přeji mnoho úspěchů a nekončící zapálení.
Závěrem bych Vám čtenářům chtěl poděkovat, že jste s námi, a rád bych Vás pozval na všechny akce letního semestru, ať už se jedná o Burzu skript, Music Challenge či Beerligu. Letos nás také čeká jubilejní 20. ročník Miss Agra, které si určitě užijete tak jako nikdy předtím.

Mrkni taky na tohle

Fotka
01. 10. 2017 0 0

Nový šéfredaktor Radek Martiník; blýská se na lepší časy?

Číst více
Fotka
01. 10. 2017 0 0

Odcházející šéfredaktor Šimon Vlásenko; stihl všechno, co slíbil?

Číst více
Fotka
13. 07. 2016 0 0

Je dobojováno aneb Rozlučka s šéfredaktorem

Číst více

Komentáře

Pro komentování se musíte přihlásit.

Naši partneři

  • Exxon Mobile KPMG Red Bull CK MUNDO ČZU
  • Díly na traktory FAPPZ FLD FTZ FZP