Automat na mléko v ohrožení!

03. 12. 2019 0 {{ articleTotalLikes }} Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Pokud dojíždíte do školy autobusem, určitě si cestou ze zastávky do školy všímáte modré velké krabice s obrázkem kravičky. Ano, je to automat na čerstvé chlazené mléko. Ten se ale dostal do potíží a možná už jsou jeho dny sečteny. Necháme to tak?

Z důvodu provozních nákladů a neustálého vykrádání byly některé automaty zrušeny a momentálně v celé Praze fungují již jen dva. Jeden u nás na Brandejsově náměstí, druhý na Zličíně. A právě proto, že je to moc nákladné, chtějí zrušit i automat u nás na Suchdole.

V automatech se prodává čerstvé chlazené mléko. Prodej tohoto mléka přes mléčné automaty je nejpřímější cestou od výrobce – farmáře, přímo ke konečnému spotřebiteli. Mléko je přitom pouze kvalitně podojeno a rychle zchlazeno. A takovou surovinu si kupujete. Mnoho lidí tuto šanci dlouhá léta vůbec nemělo a mnoho lidí už si ani není úplně jisto, kde se vlastně mléko vyrábí. Že to není v mlékárně, ale ve stáji na farmě. Mléko z mlékárny je pouze výrobkem z pravého mléka. A protože čerstvé mléko je natolik specifickou čerstvou potravinou s obrovským potenciálem pro naše zdraví a imunitu, proto vám ho automaty přináší co nejblíže k vašim domovům na kolejích.

Otázka zní, chceme i nadále konzumovat mléko z mléčného automatu?

Mrkni taky na tohle

22. 06. 2020 0 5

Dětský den pro dospělé

Číst více
12. 06. 2020 0 3

Nebuď lhostejný a zachraň život mláďatům!

Číst více
29. 05. 2020 0 2

Letní kurzy od KTV budou!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Odpovídáte na komentář {{ commentParentAuthor }}.

Naši partneři

  • Dáme zkoušku KPMG Díly na traktory CK MUNDO ČZU
  • Díly na traktory FAPPZ FLD FTZ FZP