Automat na mléko v ohrožení!

03. 12. 2019 0 3 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Pokud dojíždíte do školy autobusem, určitě si cestou ze zastávky do školy všímáte modré velké krabice s obrázkem kravičky. Ano, je to automat na čerstvé chlazené mléko. Ten se ale dostal do potíží a možná už jsou jeho dny sečteny. Necháme to tak?

Z důvodu provozních nákladů a neustálého vykrádání byly některé automaty zrušeny a momentálně v celé Praze fungují již jen dva. Jeden u nás na Brandejsově náměstí, druhý na Zličíně. A právě proto, že je to moc nákladné, chtějí zrušit i automat u nás na Suchdole.

V automatech se prodává čerstvé chlazené mléko. Prodej tohoto mléka přes mléčné automaty je nejpřímější cestou od výrobce – farmáře, přímo ke konečnému spotřebiteli. Mléko je přitom pouze kvalitně podojeno a rychle zchlazeno. A takovou surovinu si kupujete. Mnoho lidí tuto šanci dlouhá léta vůbec nemělo a mnoho lidí už si ani není úplně jisto, kde se vlastně mléko vyrábí. Že to není v mlékárně, ale ve stáji na farmě. Mléko z mlékárny je pouze výrobkem z pravého mléka. A protože čerstvé mléko je natolik specifickou čerstvou potravinou s obrovským potenciálem pro naše zdraví a imunitu, proto vám ho automaty přináší co nejblíže k vašim domovům na kolejích.

Otázka zní, chceme i nadále konzumovat mléko z mléčného automatu?

{ANKETA:4}

Autoři: Redakce iZUN Foto: Veronika Kysilková
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

18. 10. 2021 0

Máme nového předsedu! iZUN.eu povede Martin Liška.

Číst více
15. 10. 2021 0

Veletrh pracovních příležitostí je za rohem. Zkušenost, která vás změní!

Číst více
04. 10. 2021 0

iZUN nabírá nové členy! To je nabídka, která se neodmítá.

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙