Partneři & Přátelé

31. 03. 2009 Zpět na Úvod

iZUN spolupracuje při přípravě článků a akcí s nejrůznějšími typy organizací a firem. Vyhledáváme partnery pro všechny naše aktivity spojené s Českou zemědělskou univerzitou v Praze. Cílem spolupráce je získat prostředky, které nám pomohou poskytnout studentům co nejkvalitnější informace ze studentského prostředí. Uzavíráme oboustranně výhodná partnerství jejichž prostřednictvím můžeme kvalitněji zpracovávat aktuální témata, propagovat univerzitu a nabídnout studentům užitečné informace a služby.


KMPG Česká republika 

KPMG Česká republika?

KPMG Česká republika je jednou z členských firem celosvětové sítě poradenských společností KPMG. Poskytuje služby v oblasti auditu, daní, poradenství a práva . 

Více na: www.kpmg.cz


Dáme ZkouškuDámě zkoušku zajišťujeme zprostředkování kurzů či individuálních doučování pro studenty vysokých škol.

Více na: www.damezkousku.cz


CK Mundo


CK Mundo


CK Mundo je cestovní kancelář pro mladé lidi ať už věkem, nebo duchem. Ve své nabídce má poznávací zájezdy s turistikou, cyklozájezdy, ale i letecké zájezdy. Snaží se aby se každý cítil na zájezdu jako s partou kamarádů, i když jede jako jednotlivec. Na trhu působí již více jak 14 let.

Více na: www.mundo.cz


CK Mundo


ČZU


A o tom to všechno je!

Více na: www.czu.cz


Provozně ekonomická fakulta

   

PEF


PEF je vzdělávací a vědecká instituce, která poskytuje vrcholné univerzitní vzdělání a rozvíjí tvůrčí, vědecké, pedagogické, sociální a kulturní činnosti v duchu národních, demokratických a humanitních tradic.

Více na: www.pef.czu.cz

 

Fakulta lesnická a dřevařskáVíce na: www.fld.czu.cz

 

XIAOMI MOBILE

 

 

Více na: http://xiaomimobile.cz/Naši přátelé


KTV
Katedra tělesné výchovy (KTV) je celouniverzitní samostatné pedagogické pracoviště zaměřené na výuku tělesné výchovy studentů a na organizaci sportovních a pohybových aktivit studentů a zaměstnanců ČZU v průběhu celého roku.  
Více o spotovních kurzech také naFacebooku
     logo
Asociace studentů

Asociace studentů je skupina studentů ČZU, kteří již delší dobu pořádají jednotlivě akce pro studenty ČZU. Spojili se za účelem vytvoření ještě lepších, lákavějších a zajímavějších akcí pro Vás! 


ČZU:Go!
Hlavním cílem této organizace je připravovat volnočasové aktivity pro studenty, pedagogy, doktorandy a absolventy ČZU. Do portfolia spadají především seznamovací kurzy pro nastupující prváky, filmové festivaly, Majáles, Miss Agro, klubové akce, sportovní aktivity a mnoho dalšího. 

Manažerský klub při PEF ČZU
MK je nezávislým, neziskovým zájmovým sdružením manažerů, akademických pracovníků a dalších osob se vztahem k managementu – řízení. 

Wild Cheerleaders
Je tým studentek, jehož cílem je zpestřovat kulturní a společenské dění na ČZU a zároveň podporovat a povzbuzovat ostatní sportovce a týmy a v neposlední řadě také reprezentovat ČZU na soutěžích v cheerleading. 

 

Grafické prvky pro partnery:

   

 Korporátní design 

bannery

 

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙