Chlastací peklo aneb Gaudeamus alkotour

18. 10. 2019 0 2 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Kdo nezažil, nepochopí. Přichází již 10. ročník legendárního studentského drinking battlu, kde mezi sebou poměří picí sílu studenti z ČZU, ČVUT, UK, VŠE, VŠCHT a z POLACu. Po dlouhé vládě ČZU nás minulý rok o korunku připravili študáci z ČVUT. Otázka zní: Necháme je vyhrát i letos, nebo jim ukážeme, kdo je tady vlastně pán?

Zkušení píči ví, ale pro nováčky akce zůstává velkou neznámou. Jak to tedy vlastně funguje? Za každý drink nebo pivo dostaneš žetonek, jehož vhozením do správné nádobky můžeš připsat bod tvojí škole. Výsledky pak můžeš průběžně kontrolovat celý večer na LED obrazovce, plus každou hodinu vyhlašuje aktuální stav i moderátor. Ve zkratce: Je to zvěrstvo. Každý pije jako o život, univerzity se překřikují s hlásáním názvu svojí univerzity. Ale víte co? Ta atmosféra, ta je k nezaplacení.

Abychom se dostali k tomu hlavnímu. Toto univerzitní klání abnormálních rozměrů se koná 23. 10. 2019 v Malé sportovní hale v Holešovicích. Brány pekelné se otevírají ve 20:00, poslední přeživší budou z akce vyhoštěni kolem 5. hodiny ranní.

Oproti loňskému roku bude vstup do Malé sportovní haly v dolní části (přímo na plochu), kde také přibydou mobilní WC + další kuřárna. Šatna, partnerské stánky a celý prostor nahoře před halou, včetně RedBull stage, trafiky, jídla apod., zůstává a bude zároveň fungovat jako východ.

Kromě alkoholu a spousty potenciálních nových přátel se můžete těšit na docela nabušený line up. Takže kdo tam vystoupí:

Marpo & TroubleGang

DJ Wich

DJ Roxtar

DJ Stayer

DJ Zeekee

Johnny Valda

Pokud vás ani tohle nepřesvědčilo, pokusíme se vás navnadit na téměř jisté vítězství. Proč jsme si tak jistí? Protože:

  • Na VŠCHT se zajímají spíš o substanci na výrobu zlata, alkoholuchtiví prváci mají naděláno v kalhotách a modlí se, aby se propsali zápočťákem z matiky.
  • Holky z VŠE zjistí, že Gaudeamus není Nebe na Václaváku a že si všechno musí platit samy. Na to nejsou připravený.
  • POLAC si celý večer bude do notýsku zapisovat veškeré nekalosti a porušování zákona. A třetí ruku, kterou by mohli pít, nemají.
  • UK je sice hodnocena jako jedna z nejvýznamnějších škol v Česku, ale student UK a picí soutěž? To je jako nebe a dudy.
  • O ČVUTu, o tom se vůbec nemusíme bavit. Kdyby v loňském roce nebyl podpořen žetonky od kolegů z UK a VŠE tak nemá šanci jako každý rok. A i takhle to bylo jen o chlup.
  • A ČZU? ČZU pije, je nejlepší a vlastně není třeba další komentář. Udělejme je hluchými hlasitým skandováním ČZU, a předveďme jim, kdo je tady právoplatná jednička!

Akce ovšem není zadarmo, lísky můžete pořídit v PŘEDPRODEJI, jde to ale i na místě. Student si lístek může pořídit v předprodeji za 169,- a na místě za 250,-. Jestliže chcete vzít kamaráda nestudenta, maličko si připlatí. Bude to mít za 249,- v předprodeji a za 350,- na místě. Pokud jste něco jako Rothschild, můžete si pořídit i VIP vstupenku, která zahrnuje vlastní vchod, bar, WC, sezení a zahrádku. V předprodeji za 499,- a na místě za 599,-.

Takže nevaž se, odvaž se!

Autoři: Martin Liška
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

22. 09. 2023 0

Kampus Fest 2023 - Studentský festival pivovarnictví

Číst více
19. 05. 2023 0

Známe vítězky Miss Agro 2023!

Číst více
14. 05. 2023 0

Představujeme Elišku Kovářovou: finalistku Miss Agro s číslem deset

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙