Čtenáři iZUN.eu volí svou miss. Hlasování pro MISS iZUN 2018 již začalo!

02. 05. 2018 0 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
I letos se deset finalistek Miss Agro utká o Vaši přízeň a vítězství v divácké kategorii čtenářů iZUN.eu. Startuje hlasování o Miss iZUN 2018 ve kterém o vítězce rozhodnete již posedmé Vy, naši čtenáři!

Hlasování pro kategorii Miss iZUN se poprvé uskutečnilo v roce 2012 a každoročně v něm hlasuje mnoho z Vás - čtenářů iZUNeu. Historicky první vítězkou se stala Sandra Kalinová, o rok později její žezlo převzala Klára Paletová, po ní jako třetí Dominika Hájková, čtvrtou vítězkou byla zvolena Klára Johánková , pátou Nikola Nejedlíková a loňskou Miss iZUN se stala Eva Rojdlová. Která z desítky finalistek to bude letos? Rozhodnete Vy!

Miss iZUN se každoročně fotí na místech, které nejlépe reprezentují ČZU a charakterizují samotnou podstatu soutěže Miss Agro. Letošní focení probíhalo v unikátních sklenících FTZ, kde nádherné prostředí ještě podtrhlo celkově velice pozitivní dojem z nafocených fotografií. Přesvědčte se níže nejenom zmíněnými fotografiemi, ale i backstage videem.


 

Hlasování Miss iZUN 2018


Hlasování probíhá přes webové stránky Miss Agro, kde stačí pouze vybrat Vaši favoritku a dát jí svůj hlas. Každý účastník hlasování může hlasovat pouze jednou. Hlasování se řídí pravidly hlasování.

 UZÁVĚRKA HLASOVÁNÍ:  úterý 15. 5. v 12:00! 

Dost bylo informací, pojďte si vychutnat fotky finalistek Miss Agro 2018 v kategorii Miss iZUN.

 Foto: Petr Zátka

 Vizáž: Orifllame

 Hair Styling: SOU kadeřnické


1. Anika Stará 2. Nikola Ľuptačiková3. Tereza Zuzánková4. Adéla Kuníková5. Eliška Marešová6. Martina Čelakovská7. Anna Květoňová8. Tereza Pánková9. Petra Tošovská10. Linda KrahulcováHLASUJTE PRO MISS iZUN 2018

Už máte svou favoritku, které dáte svůj hlas? Může to být právě ten Váš, který rozhodne o tom, která z dívek se stane v pořadí sedmou Miss iZUN. A pokud stále váháte, možná Vám pomohou rozhovory s jednotlivými finalistkami, které budou postupně vycházet.


Autoři: Jakub Kopecký, Aleš Kotrbatý Foto: Petr Zátka
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více
14. 05. 2024 0

Hlasování Miss iZUN 2024 je oficálně spuštěno!

Číst více
13. 05. 2024 0

Představujeme Lenku Štěrbovou: finalistku Miss Agro s číslem deset

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙