Déjà vu? Ano, zahajovačka je opět tady!

25. 09. 2019 0 2 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Podle numerologie je číslo osm nejmocnějším ze všech čísel. Je to číslo peněz, ambicí, vůle, logického myšlení a organizačních schopností. A právě v tomhle duchu se ponese již osmý ročník Zahajovací party ČZU pro doktorandy a studenty!

První týden strávený ve škole po prázdninách, kdy člověk používá hlavu pouze když s ní chce prorazit zeď, je náročný. Šíleně náročný. Ale my vám nabízíme východisko. Odložte ještě na chvíli skripta, seberte partu kamarádů, vezměte si půjčku u lichváře a přijďte předvést své taneční či picí schopnosti na Zahajovací party ČZU.

Stejně jako minulý rok se akce bude konat v prostorách Malé sportovní haly v Holešovicích, kam se vás minulý rok nahrnuly neuvěřitelné 3000. Uvnitř se můžete těšit na Red Bull a Jägermeister stánek, bary s drinky i pivem. Venku je naopak připravena Red Bull Saurus stage, kde bude hrát DJ a bude tam i kopice jídla.

Ještě se k vám nedostal datum? Tak vytáhněte telefon a do kalendáře si napište na úterní večer 1. 10. 2019 volno. Kdo by chtěl přijít mezi prvními a prohlédnout si halu, může dorazit již na 7. hodinu večerní. Naopak kdo má rád pozdní příchody, protože jsou cool, moc to nepřehánějte, akce končí kolem 4. hodiny ranní.

Co se týče interpretů, kteří budou uspokojovat váš sluchový aparát, seznam je následující:

Mandrage

Matamar

Jamaron

DJ Stayer

DJ Zeekee

Johnny Valda

Pokud jste si nestihli zakoupit lístky online, nezoufejte. V pondělí i v úterý od 8:00 do 16:00 bude před menzou stát stánek, kde vás mile rádi obsloužíme a lístek prodáme. Jestliže jste studentem či zaměstnancem ČZU, bude vás lístek stát 170 Kč, na místě 250 Kč. Jestliže studujete jinou školu nebo pracujete jinde než pod univerzitou, zaplatíte 250 Kč, na místě 350 Kč. 

Na akci pořádanou pod záštitou studentské organizace iZUN.eu Vás zve samotný rektor ČZU prof. Ing. Petr Sklenička, CSc.

VIDEOPOZVÁNKA: https://www.facebook.com/watch/?v=454699661794280

Autoři: Martin Liška Foto: Aleš Hlaváček
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

03. 06. 2024 0

Who the f*ck is Grey256?

Číst více
31. 05. 2024 0

Pam Rabbit so damn honest with me

Číst více
16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙