Dětský den pro dospělé

22. 06. 2020 0 6 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Chceš zažít skvělý den plný sportu, relaxace a zábavy? Pořádně oslavit konec semestru a karantény? Setkat se po dlouhé době se svými přáteli, spolužáky a mít jedinečnou možnost se seznámit a potkat s lidmi, které baví právě to samé, co tebe? Pokud ano, tak neváhej a čti dál!

Srdečně Tě zveme na celodenní sportovní akci ČECHATÝM PLAYGROUND.
Akce se bude konat dne 27. 6. 2020 na půdě ERPET Centra v Praze na Smíchově od 10 hodin. 

Na co všechno se můžete těšit?

Jelikož je areál jako dělaný pro sportovní akce, budou k dispozici tenisová, fotbalová, basketbalová, volejbalová, nohejbalová, a dokonce i badmintonová hřiště. Pro více soutěživé budou připravena stanoviště, kde si každý bude moci vyzkoušet různé sporty a zasoutěžit si tak se svými přáteli. Pro ty nejšikovnější budou připraveny hodnotné ceny.
Pokud byl odjakživa tvým snem zkusit si lukostřelbu, pole dance anebo upustit trochu páry a zkusit si box, akce Čechatým Playground ti toto všechno umožní.

Ti, kteří spíše rádi relaxují a užívají si klid a pohodu, nebudou rozhodně ochuzeni. V areálu pro ně budou připraveny 2 bazény, ve kterých se budou moci osvěžit po náročném sportovním výkonu či jen tak s drinkem v ruce pozorovat své zpocené přátele a drahé polovičky, jak se snaží stát sportovci roku.

Po pořádném odreagování a spalování kalorií bude na místě připravené občerstvení. To budou mít na starosti restaurace, kde nebude chybět třeba takové grilování.
Na sklenku vína či nějaký dobrý drink si budete moci skočit až do 4 barů, které budou po areálu rozmístěny.

Ve večerních hodinách pak proběhne pořádná studentská party, ve formě her jako jsou například beerpong, flipcup a další. Za mixažním pultem se můžeme těšit na DJ Mika Frosta, který pro nás připraví skvělou diskotéku. Chystají se také 2-3 večerní vystoupení, takže o zábavu nouze nebude.

Pro více info neváhej navštívit facebookovou stránku akce https://www.facebook.com/events/1594812817349122 a nebo se mrkni na vytvořenou videopozvánku https://www.youtube.com/watch?v=1LNcCpj_hmk

Nutno také připomenout, že tato akce navazuje na předešlou neziskovou akci Čechatým Challenge (www.cechatym.cz/challenge), ve které šlo o měsíční challenge ve splnění dřepů, jak pro může, tak pro ženy. Ve spolupráci s partnery akce, byla vypsána za splnění výzvy finanční částka, která šla pak nemocnému Oliverovi na léčbu spinální svalové atrofie. Během challenge mohli přispívat i sami účastníci výzvy na jeho variabilní účet. Zapojili se dokonce i známé sportovní tváře, jako např. Šebrle, Puskarčíková, Svoboda, Baumrtová a další. Přidali se i některé sportovní týmy jako HC Slavie Praha, FK Dukla Praha a další.
Celkem výzvu podpořilo 38 osobností a zapojilo se 2.629 účastníků. Dohromady se tak vybralo úctyhodných 147 797 Kč. 

S celou naší redakcí a společně s Čechatýmem se na tebe budeme těšit!


POZOR: Vzhledem k omezené kapacitě, doporučujeme zakoupit lístek co nejdříve. Na místě bude cena lístků výrazně vyšší.


Autoři: Martina Fričová
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

03. 06. 2024 0

Who the f*ck is Grey256?

Číst více
31. 05. 2024 0

Pam Rabbit so damn honest with me

Číst více
16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙