Dnešní studenti jsou líní a práce na poli jim jedině prospěje

30. 04. 2020 0 {{ articleTotalLikes }} Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Kvůli koronavirovým opatřením je v zemědělství výrazný nedostatek pracovníků. Podle jednoho návrhu by je měli nahradit právě studenti, kteří nemají obvyklou prezenční výuku.

Pokud jste listovali Facebookem a předpokládám, že ano, mohli jste si všimnout článků, které se týkaly právě této situace, kdy by politici rádi viděli studenty vysokých škol na polích. Dále se domnívám, že jste zabrousili i do komentářů. A to jste se nestačili divit, co?

Podle mnohých jsou dnes studenti líní, nechtějí pracovat, po dobu studia je sponzorují rodiče a neváží si peněz. Takový názor ale nesdílí Career Center ani my, jelikož jsme také studenti, stejně jako vy. 

Lidé z Career Center by se nás velice rádi zastali a proto vytvořili dotazník, který se týká této situace. Tento dotazník je vstupní branou k programům, které pro nás Career Center chystá. Proto potřebují vaše odpovědi, aby získali relevantí přehled a mohli nadále argumentovat. Tudíž čím víc respondentů, tím líp. Když tento dotazník přepošlete svým kamarádům, spolužákům, budeme vám nesmírně vděční!

Dotazník můžete vyplnit ZDE.

Děkujeme a čest práci, soudruzi!

Mrkni taky na tohle

27. 05. 2020 0 3

Dnes se bude psát historie vesmíru

Číst více
24. 05. 2020 0 2

Menza zpátky ve hře!

Číst více
13. 05. 2020 0 1

Změny v dopravě na Suchdol!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Odpovídáte na komentář {{ commentParentAuthor }}.

Naši partneři

  • Dáme zkoušku KPMG Díly na traktory CK MUNDO ČZU
  • Díly na traktory FAPPZ FLD FTZ FZP