Dnešní studenti jsou líní a práce na poli jim jedině prospěje

30. 04. 2020 0 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Kvůli koronavirovým opatřením je v zemědělství výrazný nedostatek pracovníků. Podle jednoho návrhu by je měli nahradit právě studenti, kteří nemají obvyklou prezenční výuku.

Pokud jste listovali Facebookem a předpokládám, že ano, mohli jste si všimnout článků, které se týkaly právě této situace, kdy by politici rádi viděli studenty vysokých škol na polích. Dále se domnívám, že jste zabrousili i do komentářů. A to jste se nestačili divit, co?

Podle mnohých jsou dnes studenti líní, nechtějí pracovat, po dobu studia je sponzorují rodiče a neváží si peněz. Takový názor ale nesdílí Career Center ani my, jelikož jsme také studenti, stejně jako vy. 

Lidé z Career Center by se nás velice rádi zastali a proto vytvořili dotazník, který se týká této situace. Tento dotazník je vstupní branou k programům, které pro nás Career Center chystá. Proto potřebují vaše odpovědi, aby získali relevantí přehled a mohli nadále argumentovat. Tudíž čím víc respondentů, tím líp. Když tento dotazník přepošlete svým kamarádům, spolužákům, budeme vám nesmírně vděční!

Dotazník můžete vyplnit ZDE.

Děkujeme a čest práci, soudruzi!

Autoři: Career Center, Martin Liška Foto: Anna Dobřemyslová
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

03. 06. 2024 0

Who the f*ck is Grey256?

Číst více
31. 05. 2024 0

Pam Rabbit so damn honest with me

Číst více
16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙