Fotbal: Vítězná šňůra ČZU pokračuje!

10. 04. 2012 0 0 Aktuality Zpět na Úvod

Úvod a víceméně celý první poločas se nesl v hodně ospalém duchu. Především naši zemědělci jako by se snad teprve vzbouzeli ze zimního spánku. Snad to bylo způsobeno brzkým výkopem (v 10:30) či spánkovým deficitem, ale ať tak či onak první půle byla kompletně v režii „domácích“, kteří se po standardní situaci ujali vedení ve 25. minutě hlavičkou z bezprostřední blízkosti. ČZU se probírala opravdu velmi pomalu, a tak za zmínku stojí snad jen šance Pepy Turka z poslední minuty první půle, kterou ovšem fotbalový „snajpr“ naší univerzity nejen že nevyzužil, ale naneštěstí si obnovil i své zranění kotníku, a musel trávník opustit.

V poločase proběhla v šatně zemědělců pořádná „bouřka“ z úst trenéra a tým ze Suchdola pak s velkým odhodláním nastoupil do druhého dějství. O tom, zda zůstalo jen u slov, či se hra opravdu zlepšila, hovoří konečný výsledek. Naši hráči doslova vlítli na soupeře z Řep a na „domácí“ bránu se valil jeden útok za duhým. Naštěstí pro naše borce tentokrát zvítězila fotbalová spravedlnost a ČZU Praha tak třemi góly otočila průběh utkání a zcela po zásluze si vezeme na Suchdol další tři jarní body.

Velkou neznámou je ale pořád fakt, že zemědělci nejsou schopni odehrát dva stejně kvalitní poločasy a všechny zápasy buď se svou zarputilostí otáčí, nebo s úsilím brání příznivý výsledek.

Dalším negativem jsou zranění, která mančaft bohužel provází celou sezónu a i v tomto zápase si marodka připsala další tři zásahy. Snad se do dalšího zápasu s nedávným lídrem souteže Modřany B dá tým do kupy a bude pokračoval ve vítězné sérii, jež čítá už tři vyhrané zápasy v řadě.

nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

07. 11. 2017 0

Volby do akademického senátu TF ČZU

Číst více
07. 11. 2017 0

Volby do akademického senátu FLD ČZU

Číst více
07. 11. 2017 0

Volby do akademického senátu FŽP ČZU

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙