Hlasování Miss iZUN 2023 je oficiálně spuštěno!

03. 05. 2023 0 3 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Deset krásných finalistek, jeden velký souboj. Dne 16. 5. 2023 proběhne na půdě České zemědělské univerzity v Praze legendární open air festival Miss Agro. Kromě toho, že speciálně vybraná porota vybere jednu jedinou Miss Agro, nejkrásnější dívku ČZU, můžete si i Vy, naši čtenáři, zvolit nejkrásnější dívku v divácké kategorii Miss iZUN.

Miss iZUN se každoročně fotí na místech, které nejlépe reprezentují ČZU a charakterizují samotnou podstatu soutěže Miss Agro. Letošní focení probíhalo na střeše MCEV II, kde nádherné prostředí ještě podtrhlo celkově velice pozitivní dojem z nafocených fotografií.

Dnešním dnem 3. 5. 2023 je oficiálně spuštěno hlasování Miss iZUN, ve kterém můžete Vy, čtenáři iZUN.eu, vybrat svoji favoritku.

 Hlasování bude ukončeno v den festivalu Miss Agro, tedy 16. 5. 2023 v 18:30. 

Můžete tak s hlasováním vyčkat a rozhodnout se až přímo v den festivalu, po jednotlivých vystoupeních finalistek. Každý z Vás má pouze jeden jediný hlas, volte proto s rozmyslem. Může to být právě ten Váš, který rozhodne o tom, která z dívek se stane další Miss iZUN. K tomu, abyste si o finalistkách vytvořili detailnější obrázek, Vám mohou posloužit rozhovory s jednotlivými finalistkami, které budou postupně vycházet.

Hlasovat můžete ZDE.

Autoři: Martin Liška Foto: Dominika Staščáková
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

27. 11. 2023 0

Coffee Tour: Hledání nejlepší kávy v kampusu

Číst více
17. 11. 2023 0

Listopad 1989: Jak Teplice demonstrovaly čtyři dny před Prahou

Číst více
09. 11. 2023 0

Kam v KaM? Místa ke studiu, relaxaci a zábavě čekají!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙