Hokejová bitva 2022! Program, lístky, komplet info!

01. 11. 2022 0 5 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Jak se říká v Kanadě:“Let´s play some hockey!!!“. 10. listopadu studentský hokej opět otřese holešovickou halou. U toho nesmíte chybět!

Mnozí si jistě pamatujete na čtvrtek 11. listopadu 2021, kdy tým ČZU po čtyřech dlouhých letech slavně vybojoval bronzové medaile. Hokejky létaly vzduchem, pivo teklo proudem a zelené peklo na tribunách bouřilo. Dojde si tým v zelené tentokrát pro titul? Bez vás na ochozech to nepůjde.

Už v semifinále se totiž našim do cesty postaví odvěká Nemesis z Univerzity Karlovy. Úřadující šampioni univerzitní ligy a vítězové loňské bitvy. Našimi trumfy budou bojovnost na ledě a tradičně bezkonkurenční fanouškovský kotel. Třes se, UK, třes se!

Nemáš lupeny? Řešení nemůže být snazší. Tenhle týden každodenně od 9 do 15:30 postávají před menzou lidé v zeleném stanu i oblečení, u těch lístky seženeš. A pokud bys neměl cestu přes Suchdol, domestikovaný zemědělče, seženeš lístky i online ZDE.

Jak bude večer probíhat a co nezmeškat?

Strossmayerovo náměstí – Zelenožlutý pochod (čas bude upřesněn, sledujte sítě)

Vylaď barvy, pokřiky, co dělá kravál, to vezmi s sebou. Sejdeme se u kostela, pomalujeme se zelenou, uděláme foto a vyrazíme směr hala.

17:45 semifinále VŠE vs. ČVUT

Fronty na pivo budou poloviční, protože děcka z VŠE a ČVUT budou koukat na hokej. A takovou příležitost si přece nenecháš utéct.

19:15 semifinále ČZU vs. UK

My chceme gól! My chceme gól! My chceme gól!

20:50 utkání o bronz

Tenhle zápas nás nezajímá…

22:20 Velké finále o titul

…my si jdeme pro pohár!

Zkrátka, buďte u toho! Protože moci si se zelenou hubou z plna hrdla zařvat GÓL je jeden z vrcholů suchdolského studentského života.

Autoři: David Eremiáš Foto: Valentina Sekalová, Daniela Vodičková, Tereza Javůrková
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

03. 06. 2024 0

Who the f*ck is Grey256?

Číst více
31. 05. 2024 0

Pam Rabbit so damn honest with me

Číst více
16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙