Jeden večer, dvě velké výzvy. Přihlášky do IMCH a Strongman 2023 spuštěny!

21. 03. 2023 0 4 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Slyšte! Miss Agro se blíží a na největší stage, jakou Suchdol viděl, je spousta místa. Právě jsme spustili přihlášky hned do dvou soutěží.

iZUN Music Challenge  - Zahraj si s kapelou na profesionální aparát

Máš vlastní kapelu a chtěl by sis zahrát pro pár tisíc studentů? V rámci Miss Agro nabízíme příležitost, která čeká jen na tebe. Přihlas se do naší soutěže kapel! Nemusíš být student, hlavně když ti to ladí a zařezává. Vyplň nám tenhle formulář a pošli ukázku tvorby pro porotu. Tři nejlepší kapely se 25. dubna utkají v semifinále v Clubu C, kde publikum vybere vítěze, který si 16. května zahraje setlist na hlavním pódiu Miss Agro. Pro veškeré další dotazy piš na kapely@missagro.cz.

Strongman 2023

Jestli tě baví v posilce čechrat železo, přepereš medvěda a sud plný piva doneseš k výčepu v podpaží, zkus se utkat o titul největší korby na škole. Přihlas se na přiloženém formuláři a vylaď formu, protože i tebe čeká semifinále na Céčku 25. dubna, kde z 10 nejnabušenějších uchazečů vybereme 4 finalisty. Finále konající se 16. května na Miss Agro už bude kdo z koho. Detailní informace najdete na této stránce.

Minulý rok proběhla vůbec první soutěž o nejsilnějšího muže ČZU, proto o ni mnozí mohou slyšet vůbec poprvé. Loňský Strongman, Petr Janský, na soutěž vzpomíná takto: "Přihlášení do soutěže Strongman ČZU 2022 byl takový krok do neznáma, kdy nikdo z nás netušil, jak soutěž bude koncipována a jak bude probíhat a o to zajímavější výzva to byla, protože se nikdo nemohl připravit dopředu na jednotlivé disciplíny. Šlo především o silovou komplexnost. Nevšední bylo také obecenstvo, které burcovalo a hecovalo k těm nejlepším osobním výsledkům pro většinu soutěžících. Myslím si, že soutěž proběhla až na nějaké maličkosti v pořádku a doufám, že se událost podaří udržet a pořádat ještě spoustu dalších let. Děkuji moc za možnost se zúčastnit a za krásnou vzpomínku na ČZU, která byla zakončena siláckou třešničkou na dortu."


Dvě soutěže, jeden večer, jedno velké finále! A jestli nejsi zrovna Hendrix ani Rambo, určitě máš kámoše, který má kapelu nebo v gymu trhá rekordy a chtěl bys ho vidět na podiu. Tak mu tenhle článek pošli a přijď 25. 4. na Céčko fandit! Registrace do obou soutěží končí 18.4. 2023 přesně o půlnoci. Hned další den se dozvíte, kdo bude mít tu čest se předvést a porvat se o účast na největším Suchdolském festivalu!

Autoři: David Eremiáš Foto: Aleš Hlaváček, Tereza Javůrková
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

03. 06. 2024 0

Who the f*ck is Grey256?

Číst více
31. 05. 2024 0

Pam Rabbit so damn honest with me

Číst více
16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙