Otevři dveře nezapomenutelnému studentskému životu s iZUNem!

13. 02. 2024 0 3 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Jste připraveni na dobrodružství, které vám změní pohled na studijní život? Česká zemědělská univerzita je místem plným možností a my vás chceme pozvat, abyste tyto možnosti prozkoumali s naší studentskou organizací. Ať už jste v kampusu nováček nebo veterán, iZUN je otevřený všem, kteří mají chuť se zapojit a obohatit svůj vysokoškolský život.

Co je iZUN.eu - Univerzitní noviny ČZU?


Ve zkratce, jsme něco jako velice mladá rodina. Rodina přibližně třiceti nadšených studentů, kteří se snaží dělat život na ČZU lepším a zábavnějším. S našimi pravidelnými setkáními, teambuildingy a širokou škálou aktivit jsme více než jen organizace; jsme komunita, která vítá každého s otevřenýma rukama. Už víc než patnáct let.

Proč se přidat?

V iZUNu najdete mnohem více než jen prostor pro trávení vašeho volného času. Naše organizace je bránou k unikátním zážitkům a příležitostem, které jinde nenajdete. Je to také příležitost pro osobní růst a rozvoj. V iZUNu máte možnost pracovat na projektech, které odpovídají vašim zájmům a talentům, ať už jde o psaní, fotografii, grafický design, programování, nebo cokoli jiného, co vás baví. Vedle toho se budete zdokonalovat v oblastech, které vás byť jen povrchově zajímají.

A neměli bychom zapomínat na ten cenný řádek ve vašem životopisu! Angažmá v iZUNu je znamením pro budoucí zaměstnavatele, že jste aktivní, zapálení a máte zkušenosti s týmovou prací a vedením projektů. Tyto dovednosti jsou na trhu práce vysoce ceněny a mohou výrazně zvýšit vaše šance na úspěch v budoucí kariéře. Otevřete tím dveře k nekonečným možnostem, které vás čekají jak na univerzitě, tak i v profesním životě.

Koho hledáme?


Nezáleží na tom, jestli jste nováček v oboru nebo zkušený veterán, i my všichni jsme začínali od nuly. Hledáme redaktory, kteří se nebojí vyjádřit svůj názor, korektory s láskou k češtině, fotografy s okem pro detail, organizátory s podnikavým duchem, kameramany a střihače s vášní pro příběh, grafiky, kteří rozumí síle vizuální komunikace, programátory a mnoho dalších. U nás je místo pro každého, kdo má chuť se zapojit.

Naše projekty a jak se do nich můžete zapojit

Redakce: srdce našeho sdělení

Od prvního dne naší existence je redakce základním pilířem iZUNu. Nejenže provozujeme vlastní web, kde pravidelně publikujeme nejen články o dění na univerzitě, věnujeme se také tradičním tiskovinám. Každoročně s hrdostí připravujeme a distribuujeme vlastní papírové vydání novin, které jsou výsledkem naší společné práce od návrhu až po tisk. Kromě toho vydáváme i Průvodce prváka, který novým studentům usnadňuje první kroky na univerzitě. V dnešní době se pravá redaktorská vášeň stává čím dál větší vzácností, proto na ni chceme pracovat a oživit toho pravého žurnalistického ducha.

Organizace akcí: kde se setkává zábava a tradice


Organizování akcí je další nezbytnou součástí naší činnosti. Připravujeme širokou škálu eventů, od prestižní Miss Agro, přes hudební soutěž iZUN Music Challenge, až po Oficiální zahajovací párty ČZU. Nesmíme zapomenout ani na věhlasný Gaudeamus Alkotour ČZU, prohlídky kampusu pro prváky, burzu skript, deskoherní večer a vánoční večírek. Naším primárním cílem je oživit univerzitní život a poskytnout studentům nezapomenutelné zážitky. Aktivně se účastníme také mnoha dalších akcí, jak univerzitních, tak mimo univerzitu, včetně KampusFestu, Lesamáje či Vánočních trhů na ČZU.

Vizuální sekce: estetika, která spojuje


Naše vizuální sekce je nezastupitelnou podporou pro všechny projekty. Bez ní by naše články postrádaly úvodní fotografie a naše akce by neměly své lákavé plakáty. Tým vizuální sekce stojí za vytvářením všeho vizuálního materiálu, od designu plakátů a bannerů až po úpravu fotografií a videí.

Co získáte?


Kromě nezapomenutelných zážitků a nových přátelství získáte příležitost rozvíjet své dovednosti, pracovat na reálných projektech a získat cenné zkušenosti. I když jsme nezisková organizace, nabízíme bohatou škálu benefitů – od vlastní volně přístupné kanceláře, vstupů na akce, senzačních teambuildingových aktivit, přes možnost se dostat na místa, která by vám jinak zůstala nepřístupná.

Jak se přidat?


Jednoduché jako facka! Stačí vyplnit přiložený formulář, nebo nám poslat e-mail na nabor@izun.eu a my se s vámi spojíme. Nezáleží na tom, jestli už máte jasno, jakou roli byste chtěli zastávat, nebo jestli se teprve hledáte. Můžeme si nezávazně popovídat o tom, co bychom si navzájem mohli nabídnout.

Nenechte si ujít příležitost být součástí něčeho většího. Přidejte se k iZUNu a prožijte ten pravý studentský život na ČZU. Čekáme na vás!

Autoři: Martin Liška Foto: Jan Sadílek, Aleš Hlaváček, Vojtěch Votruba
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

03. 06. 2024 0

Who the f*ck is Grey256?

Číst více
31. 05. 2024 0

Pam Rabbit so damn honest with me

Číst více
16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙