Představujeme Adélu Višovou: finalistku Miss Agro s číslem šest

08. 05. 2024 0 6 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Přinášíme vám sérii rozhovorů s finalistkami letošního ročníku Miss Agro 2024. V rámci oficiálního focení v Libosadu se s námi podělily o své sny, koníčky i strachy. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost seznámit se s finalistkami ještě před jejich výstupem na pódiu 14. května.

Bio zpovídané

Jméno: Adéla Višová

FAPPZ, 2. ročník, 24 let

iZUN: Proč ses přihlásila do Miss Agro?

Adéla Višová: Vždycky jsem si přála zúčastnit se soutěže krásy, ačkoliv to jen o kráse není. Právě Miss Agro je více směřované na to, co má člověk uvnitř, a nejen na povrchu. To je důvod, proč jsem se přihlásila zrovna sem.

iZUN: Máš v životě nějaký vzor či ideál?

Adéla Višová: Vzor jako personu nemám, ale životním ideálem je pro mě být šťastná. Nemám vytyčené konkrétní cíle, nechávám život plynout a každý den se snažím být lepším člověkem, než jsem byla včera.

iZUN: Co bylo tvým snem, když jsi byla malá?

Adéla Višová: Chtěla jsem být veterinářkou.

iZUN: Co bys jednou, až budeš velká, chtěla dělat?

Adéla Višová: Od mala jsem si přála pracovat se zvířaty a věnovat se medicíně. Čtyři roky jsem pracovala jako veterinární sestra, takže to bylo hezké spojení. Kvůli stěhování do Prahy jsem ale neměla možnost v práci pokračovat a nově pracuji v oblasti marketingu potravinových doplňků. V budoucnu bych se chtěla ke zvířatům vrátit, ale uvidím, kam mě život zanese.

iZUN: Jaké máš koníčky?

Adéla Višová: Mám vlastního koníčka, se kterým jezdím western. A tak pokud nejsem v práci nebo ve škole, věnuji se jemu. Běhám, cvičím a mou velkou zálibou je craftové pivo.

iZUN: Z čeho máš největší strach?

Adéla Višová: Největší strach mám z toho, že zůstanu v životě sama. Mám ale přítele, rodinu a úžasné kamarády, takže jsem ráda, že se tomu neblížím.

iZUN: Prozradíš na sebe něco, co by do tebe okolí nejspíš neřeklo?

Adéla Višová: Spoustu lidí by do mě neřeklo, že jsem schopná ošetřovat krávy a pracovat ve veterinárním prostředí s otevřenými zvířaty a jejich vnitřnostmi.

iZUN: Chtěla bys na sobě něco změnit (ať už fyzicky, nebo psychicky)?

Adéla Višová: Chtěla bych se méně stresovat ze situací, které nejsou tak důležité a najít balanc mezi školním a pracovním životem. Fyzicky jsem se sebou spokojená. Samozřejmě by na sobě člověk něco měnil, ale ve finále to jsou nepodstatné věci, se kterými se většinou dá něco dělat.

iZUN: Co je tvůj dosavadní největší úspěch?

Adéla Višová: Můj největší úspěch je, že jsem šťastná. Jsem spokojená s tím, jaký mám život a za to, co mám.

iZUN: Co bylo dřív: vejce nebo slepice?

Adéla Višová: Teoreticky i biologicky si myslím, že slepice. Slepice se vyvinula z prapůvodních plazů, kteří žili ve vodách, pomalu se přesouvali na souš, přizpůsobovali se podmínkám a evolučně se dostali do fáze, kdy nebyli schopní mít živá mláďata a museli naklást vejce. 

Adéle můžete dát hlas a pomoci ji stát se Miss iZUN 2024 pod tímto odkazem.

Autoři: Tereza Adamcová, Magdaléna Malátová Foto: Kateřina Lebocová, Vojtěch Votruba
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

03. 06. 2024 0

Who the f*ck is Grey256?

Číst více
31. 05. 2024 0

Pam Rabbit so damn honest with me

Číst více
16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙