Představujeme Alžbětu Chrvalovou: finalistku Miss Agro s číslem tři

03. 05. 2024 0 1 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Přinášíme vám sérii rozhovorů s finalistkami letošního ročníku Miss Agro 2024. V rámci oficiálního focení v Libosadu se s námi podělily o své sny, koníčky i strachy. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost seznámit se s finalistkami ještě před jejich výstupem na pódiu 14. května.

Bio zpovídané

Jméno: Alžběta Chrvalová

FŽP, 1. ročník, 19 let

iZUN: Proč ses přihlásila do Miss Agro?

Alžběta Chrvalová: Chtěla jsem zkusit něco nového. Ale hlavně jsem se přihlásila ze srandy. Kamarádi mi říkali, že bych do toho zapadala a musím říct, že měli pravdu. Líbí se mi celková atmosféra a jak se o nás tým hezky stará.

iZUN: Máš v životě nějaký vzor či ideál?

Alžběta Chrvalová: Svého taťku. Hodně makal, aby se dostal tam, kde je teď. Má stavební firmu, která hezky běží. Taky mi přijde důležité, že všechno dělal pro nás, svoji rodinu. To je taky mým cílem.

iZUN: Co bylo tvým snem, když jsi byla malá?

Alžběta Chrvalová: Mým snem bylo být veterinářka, ale jelikož se bojím krve, nepřichází to úplně v úvahu (smích).

iZUN: Co bys jednou, až budeš velká, chtěla dělat?

Alžběta Chrvalová: Chtěla bych pracovat v oblasti rekultivací. Jsem ze severu Čech, kde je všechno rozkopané, tak bych se chtěla zapojit do obnovy hlavně tam. Pomoct přírodě, plánovat její rozkvět, to by mě bavilo. Nebránila bych se ani postu stavbyvedoucí.

iZUN: Jaké máš koníčky?

Alžběta Chrvalová: Moc koníčků nemám, ale mám ráda chození ven s kamarády a zábavu kolem toho. Navštěvujeme párty a kavárničky. Tady na univerzitě jsem se přidala do ČZU:GO, kde mě moc baví organizace akcí. Hlavně když se akce dobře vydaří; to z toho pak mám mega radost.

iZUN: Z čeho máš největší strach?

Alžběta Chrvalová: Nejspíš ze zklamání sebe sama. Že nedosáhnu toho, čeho chci. Mám tendenci věci dlouho odkládat, tak mám strach, abych se na ně nevykašlala úplně. Doufám, že to takhle nebude pokračovat, aby mi to nezabránilo v dosažení mých cílů.

iZUN: Prozradíš na sebe něco, co by do tebe okolí nejspíš neřeklo?

Alžběta Chrvalová: Tak to mě teda skoro nic nenapadá. Možná jen to, že jsem 6 let hrála na saxofon. Chtěla jsem hrát i v rámci volné disciplíny, ale už mi to moc nejde.

iZUN: Chtěla bys na sobě něco změnit (ať už fyzicky, nebo psychicky)?

Alžběta Chrvalová: U mě to jde z extrému do extrému. Buď se hodně přeceňuju a přihlásím se třeba do Miss Agro, nebo naopak dneska jsem se moc dobře nevyspala a nejradši bych sem vůbec nešla. To znamená, že se někdy i dost podceňuju. Často si nevěřím. Jsem proto otevřená různým terapiím, kde si můžu popovídat o tom, co mě trápí. Ale víc bych neměnila.

iZUN: Co je tvůj dosavadní největší životní úspěch?

Alžběta Chrvalová: Pravděpodobně to, že jsem se dostala na vysokou školu. Že pokračuju ve studiích dál a plním si to, co chci. Konečně jsem se dostala ze stereotypu střední školy: můžu pracovat, rozvíjet sama sebe, protože na to mám víc času. Poznávám víc lidí, sbírám kontakty. Hrozně mi to vyhovuje.

iZUN: Co bylo dřív: vejce nebo slepice?

Alžběta Chrvalová: Myslím si, že slepice. Určitě byl předtím nějaký jiný druh slepice, ze které pak vznikla slepice domácí (smích). A z ní až vajíčka.

Alžbětě můžete dát hlas a pomoci ji stát se Miss iZUN 2024 pod tímto odkazem.

Autoři: Tereza Adamcová Foto: Kateřina Lebocová, Vojtěch Votruba
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

03. 06. 2024 0

Who the f*ck is Grey256?

Číst více
31. 05. 2024 0

Pam Rabbit so damn honest with me

Číst více
16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙