Představujeme Anežku Dittrichovou: finalistku Miss Agro s číslem devět

13. 05. 2023 0 5 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Přinášíme Vám sérii rozhovorů s finalistkami Miss Agro 2023. Slečny se s námi podělily o své sny, pocity po výběru do finále a nechybí ani jejich pohled na krásu. Rozhovory vznikly během oficiálního focení na střeše MCEV II.
Bio zpovídané

Jméno: Anežka Dittrichová

FAPPZ/FŽP, 5. a 4. ročník, 24 let

Anežka se dle svých slov snaží být pozitivní a usmívat se, i přestože třeba nemá dobrý den. Vždy se ze sebe snaží vydat to nejlepší. Má ráda zvířata a lidi. Řekla by o sobě, že je přátelská a empatická.

iZUN: Proč jsi se do soutěže přihlásila?

Anežka Dittrichová: V Miss Agro jsem kvůli spolužákům. Společně jsme se o soutěži bavili a na jejich popud jsem se přihlásila. Na Agru studuji poslední rok, tak jsme si říkali, že si to ještě společně užijeme.

iZUN: Co od této soutěže očekáváš a na co se nejvíc těšíš?

Anežka Dittrichová: Očekávám zkušenosti, především ohledně mluvení před mnoha lidmi. Myslím, že po tomhle pro mě nebude tak náročné mluvit například před třídou. Zároveň se těším, že si s holkami pořádně finále užijeme a nejvíc se těším na volnou disciplínu.

iZUN: Čím si myslíš, že jsi na porotu zapůsobila?

Anežka Dittrichová: Možná úsměvem. Snažím se na nic si nehrát, být pokorná a pracovat na sobě. Takže asi tím, že se snažím být v pohodě a usmívat se.

iZUN: Jak ses cítila, když tě porota vybrala jako finalistku?

Anežka Dittrichová: Byl to skvělý pocit. Potom, co jsem holky viděla a bavily jsme se spolu, jsem si byla jistá, že to bude super. Byla jsem šťastná a těšila se, že si soutěž užijeme.

iZUN: Jaké je pro tebe studium na ČZU?

Anežka Dittrichová: ČZU mám hodně ráda, protože máme vše pohromadě a kampus je moc hezky upravený. Je jednou z mála škol v Praze, jejíž kampus je tak krásný. Seznámila jsem se se spoustou lidí, se kterými jsme si sedli, a se spolužáky máme moc fajn partu. Zatím jsem narazila na fajn vyučující, takže super.

iZUN: Máš na ČZU nějaké oblíbené místo, kam ráda chodíš?

Anežka Dittrichová: S kamarády jsme si oblíbili bistro U Ledňáčka na FŽP, kde čepují Suchdolského Jeníka a v létě točí Opočenskou zmrzlinu. O pauzách tam chodíme hrát Bang! Na Agru mám ráda Hodně dobré jídlo. Mají tam dobrou kávu.

iZUN: Jaký je tvůj ideální partner? Co by mu nemělo rozhodně chybět?

Anežka Dittrichová: Zjistila jsem, že nemám úplně jeden typ. Mám ale ráda, když z něj něco vyzařuje, máme si o čem povídat a je s ním sranda. Určitě by měl být sympaťák, mít charisma, na nic si nehrát, být tolerantní a mít své koníčky. Samozřejmě také koukám na vzhled, to děláme asi každá. Důležité jsou pro mě oči a úsměv.

iZUN: Co děláš ve volném čase?

Anežka Dittrichová: Mám brigádu v kavárně, čímž bych chtěla všechny pozvat na Suchdolské náměstí do kavárny Don Cafeto. Pocházím z farmy, takže když je potřeba, pomáhám tam. Nejvíce času pak trávím u koní. Od 12 let se závodně věnuji parkurovému skákání. Když mám čas, zahraji si na klavír a zazpívám.

iZUN: Máš nějaký životní sen?

Anežka Dittrichová: Mám mnoho snů. To nejdůležitější je pro mě mít klid a štěstí, být spokojená s tím, co jsem v životě udělala a nelitovat věcí, které jsem neudělala. Mít rodinu, protože s tou je život hezčí. Přála bych si kolem sebe mít dobré přátele a být šťastná.

iZUN: Co pro tebe znamená krása?

Anežka Dittrichová: Krása pro mě znamená, když je člověk krásný nejen vzhledově, ale i duší. Je hodný, přívětivý, hezky se s ním mluví. Je to balanc mezi krásou vnější a vnitřní. Lehce pro mě ale stejně převažuje ta vnitřní.

iZUN: Kdybys mohla udělat jednu jedinou věc lusknutím prstu, co by to bylo?

Anežka Dittrichová: Určitě bych si přála zmírnit klimatickou změnu a to, jak je civilizace zrychlená. Kdybych mohla, celé bych to pozastavila, anebo vrátila do normálu.

iZUN: Na jaký drink by ses nechala pozvat?

Anežka Dittrichová: Na Gin Tonic.

iZUN: Řídíš se v životě nějakým mottem?

Anežka Dittrichová: Věř, běž, dokážeš.

Pokud Vás Anežka zaujala a chtěli byste ji podpořit svým hlasem v kategorii Miss iZUN, můžete tak učinit zde.

Autoři: Magdaléna Malátová Foto: Aleš Hlaváček, Dominika Staščáková
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

03. 06. 2024 0

Who the f*ck is Grey256?

Číst více
31. 05. 2024 0

Pam Rabbit so damn honest with me

Číst více
16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙