Představujeme Beenzu Munkombwe Muzyamba: finalistku Miss Agro s číslem tři

07. 05. 2023 0 6 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Přinášíme Vám sérii rozhovorů s finalistkami Miss Agro 2023. Slečny se s námi podělily o své sny, pocity po výběru do finále a nechybí ani jejich pohled na krásu. Rozhovory vznikly během oficiálního focení na střeše MCEV II.

Protože Beenzu mluví anglicky, rozhovor byl přeložen do českého jazyka.

English version below.

Bio zpovídaného

Jméno: Beenzu Munkombwe Muzyamba

FAPPZ, 2. ročník, 24 let

Beenzu by se popsala jako laskavá, zvídavá, společenská a pracovitá dívka. Je to člověk, který se rád zasměje a rád podniká nejrůznější věci.

iZUN: Proč ses do soutěže přihlásila?

Beenzu: Ráda se vydávám vstříc novým zážitkům a tahle soutěž byla právě jednou z takových příležitostí. Stejně tak jsem si myslela, že moje účast je skvělá možnost, jak do soutěže vnést rozmanitost. Protože podle toho, co jsem si zjistila, se jí nezúčastnilo mnoho lidí, kteří by vypadali jako já. Věřím, že tato soutěž je příležitost, kterou mohu využít ke své pozitivní změně.

iZUN: Co od této soutěže očekáváš a na co se nejvíc těšíš?

Beenzu: Očekávám, že to pro mě bude výchozí bod k dalším výzvám. Na samotný finálový den se velice těším, chci si to celé užít.

iZUN: Líbí se ti na ČZU?

Beenzu: Určitě ano. Vlastně jsem byla z výběru univerzity docela nervózní. A to hlavně proto, že většina věcí byla založena na tom, co jsem viděla, četla a dozvěděla se z internetu. Teď mohu s jistotou říct, že jsem se rozhodla správně! Tuhle univerzitu miluji a jsem hrdá na to, že jsem tady.

iZUN: Máš na ČZU nějaké oblíbené místo, kam ráda chodíš?

Beenzu: Ne tak docela. Baví mě procházky po kampusu, líbí se mi, jak je navržen. Líbí se mi, jaký je a jaká je krajina kolem. Pokaždé mě zaujme něco jiného, a tak mám spoustu fotek různých částí kampusu.

iZUN: Jaký je tvůj ideální partner? Co by mu rozhodně nemělo chybět?

Beenzu: Někdo, kdo je milý, upřímný, komunikativní, sdílí alespoň některé z mých vášní, podporuje mé sny, je zábavný a samozřejmě někdo, kdo rád pózuje na fotkách! (smích)

iZUN: Co děláš ve volném čase?

Beenzu: Mám radost z mnoha různých činností, od čtení knih, cvičení jógy, procházek, poslechu hudby, dobrovolnictví, až po poznávání nových míst. Občas se jen tak poflakuji nebo spím, to je přeci taky důležité! (smích)

iZUN: Máš nějaký životní sen?

Beenzu: Ano, mám. Vlastně mám několik snů, protože mě baví hrozně moc věcí. Vše bych shrnula tak, že mým snem je přinést pozitivní změnu od těch nejmenších věcí, které dělám, až po mnoho velkých věcí, které hodlám udělat. Doufám, že budu pozitivním světlem v životě mých blízkých i lidí kolem mě.

iZUN: Co pro tebe znamená krása a jak soutěže krásy vnímáš?

Beenzu: Krása je pro mě víc než fyzický vzhled. Přisuzuji ji i jiným vlastnostem, jako jsou laskavost, empatie, inteligence a kreativita. Krása je pro mě spíš o tom, jak se člověk sám vnímá. Myslím, že krása je v rozmanitosti a soutěže krásy, jako je tato, mohou být tou platformou, kterou svět využívá k jejímu předvedení.

iZUN: Tvůj oblíbený drink?

Beenzu: Mám ráda džusy, takže sklenici studeného mangového džusu bych si dala kdykoliv.

iZUN: Řídíš se v životě nějakým mottem?

Beenzu: Ber každý den takový, jaký je, a žij okamžikem.

Pokud Vás Beenzu zaujala a chtěli byste ji podpořit svým hlasem v kategorii Miss iZUN, můžete tak učinit zde.

---------------------------------------------------------------------------------------------

English version

Bio of the interviewee

Name: Beenzu Munkombwe Muzyamba

FAPPZ, 24 years

Beenzu would describe herself as kind, curious, outgoing, and hardworking. She is someone who loves to laugh and to get things done.

iZUN: Why did you enter the competition?

Beenzu: I love challenging myself to new experiences, and this competition was one such opportunity. I equally thought my taking part was a great way to bring diversity to the competition because, from my research, I haven’t seen many people who look like me take part. I believe this competition is a platform I can use to bring about positive change.

iZUN: What do you expect from this competition and what are you most looking forward to?

Beenzu: I expect this to be a starting point for me to challenge myself in other things, and I am really looking forward to the actual day because I want to have fun and enjoy the whole experience

iZUN: Do you enjoy studying at CZU?

Beenzu: Yes, for sure. I was pretty nervous about choosing a university, mainly since most things were based on what I saw, read, and asked on the internet. As of now, I can confidently say I made the right choice! I love my university, and I’m proud to be here.

iZUN: Do you have a favorite place you like to go to at ČZU?

Beenzu: I enjoy taking walks around the campus because of its design and the scenery. Each time I do, I always have a different thing that strikes me, so I have many pictures of other parts of the campus.

iZUN: What is your ideal partner?

Beenzu: Someone kind to themself, honest, communicative, at least shares some of my passions, is supportive of my dreams, funny, and, of course, someone who loves to pose for pictures!

iZUN: What do you do in your free time?

Beenzu: I enjoy doing many different things, from reading books, doing yoga, taking walks, listening to music, volunteering, seeing new places, and putting myself out there. Occasionally just sit around or sleep because I think it’s important too!

iZUN: Do you have a dream in your life?

Beenzu: Yes, I do. I have so many dreams because I am passionate about many things. My dream is to bring about positive change from the littlest things I do to the many great things I intend to do. I want to be a positive light in the lives of those close to me and those around me.

iZUN: What does beauty mean to you, and how do you perceive beauty contests?

Beenzu: Beauty, to me, is beyond physical appearances, and I attribute it to qualities like kindness, empathy, intelligence, and creativity. Beauty is more about how someone carries oneself. I think there’s beauty in diversity, and beauty contests can be the platform the world uses to showcase it.

iZUN: What kind of drink would you let yourself be invited to?

Beenzu: I’m a juice person, so I’d go for a cold mango juice any day.

iZUN: Do you follow a motto in your life?

Beenzu: Yes, of course, and that is to “Take each day as it comes and live in the moment.”

You can do it here if you are interested in Beenzu and would like to support her with your vote in the Miss iZUN category.

Autoři: Martin Liška Foto: Aleš Hlaváček, Dominika Staščáková
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více
14. 05. 2024 0

Hlasování Miss iZUN 2024 je oficálně spuštěno!

Číst více
13. 05. 2024 0

Představujeme Lenku Štěrbovou: finalistku Miss Agro s číslem deset

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙