Představujeme Dianu Dittrichovou: finalistku Miss Agro s číslem pět

09. 05. 2023 0 2 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Přinášíme Vám sérii rozhovorů s finalistkami Miss Agro 2023. Slečny se s námi podělily o své sny, pocity po výběru do finále a nechybí ani jejich pohled na krásu. Rozhovory vznikly během oficiálního focení na střeše MCEV II.
Bio zpovídaného

Jméno: Diana Dittrichová

PEF, 5. ročník, 24 let

Diana je dle svých slov často ztřeštěná, usměvavá a docela herečka. Ráda si jde za svými sny.

iZUN: Proč ses do soutěže přihlásila?

Diana Dittrichová: Každý rok jsem nad soutěží přemýšlela, ale neměla kuráž se přihlásit. Letos jsem v posledním ročníku inženýrského studia a byla to má poslední šance, tak jsem si říkala, že by mi bylo líto to nezkusit.

iZUN: Co od této soutěže očekáváš a na co se nejvíc těšíš?

Diana Dittrichová: Už jen to, co jsem do teď zažila, bylo moc fajn. Dříve jsem hrála v divadle a chybí mi to, takže se těším na pódium a na lidi. Těším se, až se budou bavit a my se na ně budeme s holkami usmívat.

iZUN: Jak ses cítila, když tě porota vybrala jako finalistku?

Diana Dittrichová: Skvěle! Čekala jsem, že „konkurence“ bude mnohem menší. Když pak přišlo tolik krásných holek, říkala jsem si, že to taková sranda nebude. Měla jsem samozřejmě radost, že mě vybrali.

iZUN: Jaké je pro tebe studium na ČZU?

Diana Dittrichová: Jsem na ČZU spokojená. Kampus je krásný a líbí se mi příroda kolem. Člověk má vše, co by si přál. Jezdím autem, proto jsem ráda, že máme parkoviště. Jiné školy často možnost parkování nemají. Je tu místo pro relax, učení a lidi jsou milí. Neměla jsem zatím vůbec problém s někým zlým či neochotným.

iZUN: Máš na ČZU nějaké oblíbené místo, kam ráda chodíš?

Diana Dittrichová: Když bylo hezké počasí, chodili jsme se se spolužáky slunit a učit na terasu do 5. patra FŽP. Tam to mám ráda.

iZUN: Jaký je tvůj ideální partner? Co by mu nemělo rozhodně chybět?

Diana Dittrichová: Letos to bude 9 let, co jsem se svým přítelem, a jsem spokojená. Neměnila bych. Určitě jsem ráda, když je vtipný a takové to klišé. Nejdůležitější je pro mě psychická podpora, umění naslouchat a řešit problémy. Přítel pro mě byl vždy takovým rádcem. Dokázal mi říct svůj názor, přestože mohl být odlišný od mého, a za to jsem vděčná. Mám šanci se díky tomu na problém podívat i z jiného úhlu pohledu. Nemám ráda, když mi partner jen lichotí.
Vše chce svou cestu a čas. Každý vztah má problémy a není jen dokonalý. Člověk se vše postupně učí a tím vztah zraje. Nic není hned a zadarmo.

iZUN: Co děláš ve volném čase?

Diana Dittrichová: Jezdím na koních. Máme stáj s osmi koňmi, která funguje jako klub přátel. Společně se o koně staráme a jezdíme na závody. Už se letos nemůžu dočkat na MČR ve všestrannosti. Ráda trávím čas v přírodě a chybí mi herectví, které jsem kvůli koním a škole potlačila. Dříve jsem také zpívala.

iZUN: Máš nějaký životní sen?

Diana Dittrichová: Přála bych si, aby mě stále obklopovali lidé, věci a zvířata, kteří dělají můj život šťastným.

iZUN: Co pro tebe znamená krása?

Diana Dittrichová: Asi bych ji pojala ze dvou aspektů. Podvědomě pro mě znamená, že jsou věci souměrné a přirozené. Subjektivně, pocitově krása znamená, že je člověk šťastný, cítí se dobře, sebevědomě a věří si. Důležité je si věřit.

iZUN: Kdybys mohla udělat jednu jedinou věc lusknutím prstu, co by to bylo?

Diana Dittrichová: Vrátila bych zpátky do života našeho koníka, o kterého jsme v listopadu přišli. Byl to náš miláček. Byl mladý a bohužel nemocný. Snažili jsme se ho udržet při životě, co to šlo, ale nedopadlo to. Aktuálně myslím hodně na něj. Chybí nám.
Zároveň situace ve světe není moc příjemná. Na druhou stranu si myslím, že se jako Češi máme dobře.

iZUN: Na jaký drink by ses nechala pozvat?

Diana Dittrichová: Pokud by to nemusel být drink, nechám pozvat na pšeničné pivo. Pokud ano, tak na Modrou Lagunu.

iZUN: Řídíš se v životě nějakým mottem?

Diana Dittrichová: To se zvládne. Všechno se zvládne.

Pokud Vás Diana zaujala a chtěli byste ji podpořit svým hlasem v kategorii Miss iZUN, můžete tak učinit zde.

Autoři: Magdaléna Malátová Foto: Aleš Hlaváček, Dominika Staščáková
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

03. 06. 2024 0

Who the f*ck is Grey256?

Číst více
31. 05. 2024 0

Pam Rabbit so damn honest with me

Číst více
16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙