Představujeme Lenku Melkovou: finalistku Miss Agro s číslem sedm

09. 05. 2024 0 1 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Přinášíme vám sérii rozhovorů s finalistkami letošního ročníku Miss Agro 2024. V rámci oficiálního focení v Libosadu se s námi podělily o své sny, koníčky i strachy. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost seznámit se s finalistkami ještě před jejich výstupem na pódiu 14. května.
Bio zpovídaného

Jméno: Lenka Melková

PEF, 1. ročník, 20 let

iZUN: Proč ses přihlásila do Miss Agro?

Lenka Melková: Chtěla jsem hlavně budovat svůj osobní brand, více se seznámit s kampusem, prostředím a studentkami, které zde studují. Účast v soutěži mě také vyvedla z mé komfortní zóny, což podporuje můj obor Inovativního podnikání. Považovala jsem to za skvělou výzvu a společně s ostatními dívkami jsme se do toho pustily a vzájemně se povzbuzovaly.

iZUN: Máš v životě nějaký vzor či ideál?

Lenka Melková: Jsem zároveň zpěvačkou a členkou hudební skupiny Redzone. Mým hudebním vzorem je Sima, která mě inspiruje jak svým stylem, tak image. Podle jejího vzoru jsem si nechala upravit vlasy a obdivuji její názory a odvahu být sama sebou a odlišit se od ostatních.

iZUN: Co bylo tvým snem, když jsi byla malá?

Lenka Melková: Od malička jsem snila o tom být princeznou. Hudba mě lákala od útlého věku, protože jsem z hudební rodiny, ale věnovala jsem se hlavně sportu. Od čtyř let jsem dělala sportovní aerobik, kde jsem dosáhla svého snu vyhrát světové mistrovství v kategorii Aerobic performance v roce 2019. Později jsem se rozhodla více věnovat hudbě.

iZUN: Jaké máš koníčky?

Lenka Melková: V současnosti již tolik nesportuji, to musím přiznat, ale věnuji se zpěvu. Chodím na hodiny zpěvu, setkávám se s kamarádkami, nacvičujeme choreografie a natáčíme videoklipy.

iZUN: Z čeho máš největší strach?

Lenka Melková: Neumím na to přesně odpovědět. Kdykoliv cítím strach, snažím se mu čelit a překonat ho. Typické jsou pro mě obavy z hadů nebo pavouků.

iZUN: Prozradíš na sebe něco, co by do tebe okolí nejspíš neřeklo?

Lenka Melková: Můj vkus v mužích by mnohé překvapil. I když mě lidé vidí jako princeznu, která by si vybrala takové klasické atraktivního muže, přitahují mě spíše drsnější typy s tetováními.

iZUN: Chtěla bys na sobě něco změnit?

Lenka Melková: Chtěla bych být psychicky stabilnější. Celkově jsme my holky někdy drama queens, což bych chtěla změnit. Snažím se plánovat si lépe čas a osobně se rozvíjet. Co se týče mého vzhledu, snažím se sebe akceptovat takovou, jaká jsem, a připomínat si, že každá žena je krásná po svém.

iZUN: Co je tvůj dosavadní největší úspěch?

Lenka Melková: Mým největším úspěchem je výhra na mistrovství světa v aerobiku. Bylo to něco, co se zdálo být téměř nedosažitelné, ale nakonec se to podařilo. Poté jsem si stanovila další cíle, hlavně v hudební oblasti, jako například koncert v O2 aréně (smích).

iZUN: Co bylo dřív: vejce, nebo slepice?

Lenka Melková: Myslím, že odpověď na tuto otázku je již známá, ale já ji neznám (smích). Podle evoluce bych řekla, že nejdřív byla slepice.

Lence můžete dát hlas a pomoci jí stát se Miss iZUN 2024 pod tímto odkazem.

Autoři: Tereza Adamcová Foto: Kateřina Lebocová, Vojtěch Votruba
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

03. 06. 2024 0

Who the f*ck is Grey256?

Číst více
31. 05. 2024 0

Pam Rabbit so damn honest with me

Číst více
16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙