Představujeme Leonu Mrňákovou: finalistku Miss Agro s číslem devět

12. 05. 2024 0 2 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Přinášíme vám sérii rozhovorů s finalistkami letošního ročníku Miss Agro 2024. V rámci oficiálního focení v Libosadu se s námi podělily o své sny, koníčky i strachy. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost seznámit se s finalistkami ještě před jejich výstupem na pódiu 14. května.
Bio zpovídaného

Jméno:Leona Mrňáková

PEF, 2. ročník, 20 let

iZUN: Proč ses přihlásila do Miss Agro?

Leona Mrňáková: Věřím, že kdo nic nezkusí, ten nic nezažije, a už jsem i v jedné soutěži krásy byla a moc mě to bavilo, přineslo mi to mnoho zkušeností, tak jsem si řekla „Proč to znovu nezkusit?“. A zatím je to nad má očekávání. Mám z toho dobrý pocit, myslím si, že naše parta je super a moc si to užívám.

iZUN: Máš v životě nějaký vzor či ideál?

Leona Mrňáková: Nemám. Věřím, že každý jsme jedinečný a nemám to tak, že bych chtěla vypadat jako někdo jiný. Ale takový můj vzor je moje maminka, protože mě vychovávala sama a vděčím jí za to, jaká jsem a jak se chovám. Takže kdybych měla někoho vyzdvihnout, tak je to moje mamka.

iZUN: Co bys jednou chtěla dělat?

Leona Mrňáková: Tak to je otázka, na kterou se hodně lidí ptá a upřímně vůbec nevím, protože jsem byla na obchodní akademii, teď studuji podnikání, ale spíš by mě to táhlo k jinému oboru. Přemýšlela jsem i nad učitelstvím. Chtěla bych nějakou práci, která není monotónní, takže uvidíme. Tuhle představu vůbec nemám od dětství. Vždycky jsem chtěla být letuška – a to mě pořád táhne – ale není to ideální k rodinnému životu. Ale i tak mě to pořád láká. Je to pro mě zajímavé. Člověk vycestuje, pozná nové země... To učitelství mám cca až v posledním roce, na střední by mě to v životě nenapadlo.

iZUN: Jaké máš koníčky?

Leona Mrňáková: Já se tedy už od mala věnuji sportu, několik let jsem závodně tancovala, jezdila jsem na koni, hrála jsem volejbal. Nějakou dobu jsem taky rekreačně boxovala, ze zdravotních důvodů jsem s tím tedy přestala, ale moc mě to bavilo. Teď spíš chodím do fitka, jsem celkově sportovně založený člověk, takže si jdu ráda zaplavat, ráda hraju badminton, ráda si jdu zabruslit. Jsem fakt pro každý sport... Kromě běhání, to fakt nesnáším, ale jinak kromě běhání fakt všechno. A taky jsem vlastně byla ještě jako herečka v reklamě a to mě taky moc bavilo, takže mě to táhne i k zákulisí filmu.

iZUN: Z čeho máš největší strach?

Leona Mrňáková: Upřímně asi nemám. Není tam jedna věc, která by mě hned napadla. Vím, že v určitých situacích nějaký strach nastane, ale momentálně žádný nemám. (smích) A v Miss Agro žádný strach není. Zatím si to spíš užívám a momentálně mezi námi není ani žádná rivalita, takže se prozatím nebojím ničeho. (smích)

iZUN: Prozradíš na sebe něco, co by do tebe okolí nejspíš neřeklo?

Leona Mrňáková: Myslím si, že jsem citlivá. Myslím si, že si o mě ostatní myslí, že jsem namyšlená, protože mám vážný obličej, takže si můžou myslet, že jsem něco, co nejsem. Přesto si ale opravdu myslím, že jsem naopak taková citlivá. Nevím. (smích) Hodně lidí mi říká, že můžu působit namyšleně, když mě vidí, ale pak, když mě poznají, tak řeknou, že to tak vůbec není. Myslím, že vypadám vážně, ale taková nejsem, když mě člověk více pozná.

iZUN: Chtěla bys na sobě něco změnit (ať už fyzicky nebo psychicky)?

Leona Mrňáková: Já se sama sobě líbím. Jsem se sebou spokojená, myslím si, že jsem i sebevědomá. Určitě jsou nějaké věci, jako, že jsem tvrdohlavá. Jsem ve znamení lva, takže jsem dost tvrdohlavá a nenechám si do ničeho kecat. A co bych chtěla změnit, tak je to, že všechno nechávám na poslední chvíli. Vždycky všechno nechám do posledního dne deadlinu a to bych chtěla fakt změnit, protože to mi moc neusnadňuje zkouškové a různé takové věci. Vždycky řeknu, že to udělám, a stejně to neudělám, takže na tom bych chtěla zamakat. A co se týče nějaké fyzické stránky, tak asi ne. Jsem spokojená tak, jak jsem. Ale samozřejmě je vždycky co zlepšovat, ale není to tak, že bych se sebou byla nespokojená.

iZUN: Co bylo dřív: vejce, nebo slepice?

Leona Mrňáková: No, jelikož studuji ekonomku, tak bych se k tomu jako ekonomka nevyjadřovala. (Smích) Bez komentáře. (Smích)

Leoně můžete dát hlas a pomoci ji stát se Miss iZUN 2024 pod tímto odkazem.


Autoři: Tereza Adamcová, Elizabeth Vlčková Foto: Kateřina Lebocová, Vojtěch Votruba
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

03. 06. 2024 0

Who the f*ck is Grey256?

Číst více
31. 05. 2024 0

Pam Rabbit so damn honest with me

Číst více
16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙