Představujeme Patricii Fuxovou: finalistku Miss Agro s číslem jedna

05. 05. 2023 0 6 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Přinášíme Vám sérii rozhovorů s finalistkami Miss Agro 2023. Slečny se s námi podělily o své sny, pocity po výběru do finále a nechybí ani jejich pohled na krásu. Rozhovory vznikly během oficiálního focení na střeše MCEV II.
Bio zpovídaného

Jméno: Patricie Fuxová

PEF, 1. ročník, 19 let

Patricie by se popsala jako hodně ukecaná, komunikativní, přátelská a extrovertní. Miluje poznávat nové lidi. Do všeho jde po hlavě, má ráda nové zážitky a zkušenosti. Jakmile ucítí výzvu, jde do ní. Je velký snílek s hlavou v oblacích a pevně si jde za svými sny a cíli.

iZUN: Proč ses do soutěže přihlásila?

Patricie Fuxová: Snažím se začít s modelingem. Mé první kroky vedly k přihlášce do Miss Czech Republic, kde jsem se dostala do semifinále. Jakmile se objevila tahle příležitost, řekla jsem si, že by byla škoda ji nevyužít.

iZUN: Co od této soutěže očekáváš a na co se nejvíc těšíš?

Patricie Fuxová: Většinou se snažím nic neočekávat, abych nebyla zklamaná. Ráda bych získala nové zkušenosti ohledně focení, líčení, vlasů a poznala nové lidi. Těším se na výlet s holkami do Prison Islandu.

iZUN: Jaké je pro tebe studium na ČZU?

Patricie Fuxová: Jsem v prvním ročníku a ještě jsem plně nepoznala vysokoškolský studentský život. Jsem tu zatím ale moc spokojená. Areál se mi líbil už, když jsem šla psát přijímačky. Kamarádi mi mou fakultu doporučovali s tím, že je velmi zaměřená na praktičnost. Přijde mi, že vyučující doopravdy vědí, o čem mluví. Pokaždé k teorii připojí i vlastní zkušenost, a to se mi líbí.

iZUN: Máš na ČZU nějaké oblíbené místo, kam ráda chodíš?

Patricie Fuxová: Zrelaxovat chodím do kavárničky v knihovně a moc ráda chodím k pokusným stájím. Jakmile vysvitne sluníčko, běžím si hladit zvířata. To místo mě nabíjí.

iZUN: Jaký je tvůj ideální partner? Co by mu rozhodně nemělo chybět?

Patricie Fuxová: Partnera mám, takže můžu popsat jeho, protože pro mě je ideální. Určitě by mu neměla chybět upřímnost a komunikativnost. Komunikace je ve vztahu hodně důležitá, vyřeší se díky ní mnoho nedorozumění. Dále by to měla být věrnost, empatičnost, vzájemné porozumění, dokázat druhému pomoct, vyslechnout ho, být otevřený, bezprostřední a musí být zábavný a akční.

iZUN: Co děláš ve volném čase?

Patricie Fuxová: Ve volném čase cestuji a v poslední době se hodně věnuji modelingu. Od malička hraji na klavír a tancuji latinskoamerické a standardní tance. Mám ráda zvířata. Mám pejska, kterého cvičím. Děláme různé sporty, agility, dogdancing. Teď přes rok na to není tolik času, ale o prázdninách bych se k tomu chtěla vrátit a dostat se zpět do soutěžní kondice.

iZUN: Máš nějaký životní sen?

Patricie Fuxová: Bude to znít sice jako klišé, ale chtěla bych být šťastná. Mít kolem sebe lidi, které miluji, se kterými je mi dobře, a cestovat. Procestovat celou zem. Baví mě poznávat nové lidi, nové kultury, nové země. Samozřejmě mám i sny v tanci, ale na to se musí postupně.

iZUN: Co pro tebe znamená krása a jak soutěže krásy vnímáš?

Patricie Fuxová: Myslím, že záleží na konkrétní soutěži. Když vezmu konkrétně Miss Czech Republic, myslím, že hodně lidí na to pohlíží, že jde jen o vnější krásu. Tím, že jsem měla možnost do toho trochu nahlédnout, viděla jsem, že to není jen o tom. Slečny, které se dostávaly do finále musely psát vědomostní testy. Je důležitá znalost cizích jazyků a tak podobně, což mě velmi mile překvapilo. Kdežto tahle soutěž je více o charakteru. O tom, jaké má člověk hodnoty, jak zaujme jako osobnost, jak se umí prezentovat, pobavit lidi a nebere se moc vážně, což je podle mě v téhle soutěži hodně důležité.
Krásu vnímám tak, že ta vnitřní je hodně důležitá, nicméně si myslím, že pokud není doplněná o tu vnější, tak není kompletní. To samé samozřejmě platí i obráceně.
Konkrétně u téhle soutěže bych řekla, že povahové vlastnosti převyšují vnější krásu.

iZUN: Tvůj oblíbený drink?

Patricie Fuxová: Tequila Sunrise.

iZUN: Řídíš se v životě nějakým mottem?

Patricie Fuxová: Všechno jde, když se chce.

Pokud Vás Patricie zaujala a chtěli byste ji podpořit svým hlasem v kategorii Miss iZUN, můžete tak učinit zde.

Autoři: Magdaléna Malátová Foto: Aleš Hlaváček, Dominika Staščáková
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

03. 06. 2024 0

Who the f*ck is Grey256?

Číst více
31. 05. 2024 0

Pam Rabbit so damn honest with me

Číst více
16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙