Představujeme Vám Aniku Starou, finalistku MISS AGRO 2018 s číslem jedna!

05. 05. 2018 0 1 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Prestižní souboj krásy v prostředí České zemědělské univerzity se kvapem blíží a nám je ctí Vás v následujících dnech postupně seznamovat s kompletní desítkou finalistek Miss Agro 2018.

Výsledek tohoto klání bude znám již v úterý 15. 5. 2018, neváhejte sledovat oficiální stránky Miss Agro 2018, facebookovou událost a své favoritky osobně přijít podpořit do kampusu České zemědělské univerzity. 


1. ANIKA STARÁFakulta: PEF
Obor: Podnikání a administrativa (PAA)
Ročník: 4.
Věk: 24

Anika je věčně usměvavá a neskutečně ukecaná nezřízená střela, co jde do všeho po hlavě a je za všech okolností sama sebou. Od dětství závodně tančí, má ráda sport, cestování, focení a s oblibou také vystupuje ze své komfortní zóny – protože jak říká – život je potřeba prožívat a vychutnávat.

iZUN: Co studuješ na ČZU a proč sis vybrala zrovna tento obor?

Anika Stará: Studuji na PEFce Podnikání a administrativu. Chtěla jsem na magistra co nejneutrálnější obor z téhle fakulty. :-)


iZUN: Co bylo Tvojí motivací přihlásit se do Miss Agro?

Anika Stará: Stačila skutečnost, že to je něco, co člověk nedělá denně. To je pak totiž něco pro mě… A bavila mě asociace, kterou jsem s pojmem MISS AGRO měla. Představa princezničky s korunkou v kombinaci s holínkama. (Takováhle netradiční misska bych totiž přesně chtěla být – když už)


iZUN: Jak trávíš svůj volný čas?

Anika Stará: To se snad ani nedá popsat… dělám toho strašně moc a ideálně to střídám, aby to nebyla rutina. Každopádně když mám volno, ráda se procházím, cestuju (po ČR i v zahraničí), pořád něco fotím, vyhledávám cokoliv akčního – sporty a tanec (hlavně cheerleading, který je od dětství mou vášní). O víkendech ráda pracuju na zahrádce a když mám kreativní chvilku, sem tam si něco motám, drátuju, korálkuju nebo "čmářu". 


iZUN: Jak bys popsala svojí povahu?

Anika Stará: Jako rozpolcenou. Ukrývá se ve mně andílek i rebel, realista či snílek, ale taky kliďas, který se dokáže přepnout do módu "horká palice". Nejhorší je, že se ve mně především pojí ty protikladné vlastnosti – takže to není jenom pozitivní vs. negativní Aní. Jsem upřímná, vnímavá, optimistická a skromná, zároveň ale umím být dost kritická (k sobě i ostatním), jsem zbrklá, ironická a jednoduše – trochu šáhlá. 


iZUN: Čemu v životě nikdy neodoláš?

Anika Stará: Příležitosti, když můžu ulevit nebo pomoct někomu, kdo to potřebuje…jakkoliv. Hodně mě to naplňuje. A čemu vyloženě nikdy neodolám? Výzvě k tanci! Prostě "never miss a chance to dance"! 


iZUN: Máš nějaký životní sen?

Anika Stará: Nikdy jsem vyloženě životní sen neměla, spíše více menších, průběžných, v různých životních etapách, a tak to mám dodnes. Je fajn pocit si ty sny/cíle postupně plnit. A můj aktuální je podle mě dost nereálnej, ale kdo ví – zatančit si s Theem Hutchcraftem v jednom z jeho klipů – to by bylo něco!


iZUN: Jaký je Tvůj typ vysněného muže a čím Tě dokáže rozesmát?

Anika Stará: Musí být upřímný a mít něco v sobě – ať už se tomu říká charisma nebo je to prostě nějaký druh napojení se mnou. A co mě zaručeně rozesměje? Mám ráda sarkastičtější humor, případně mě baví, když si dokáže dotyčný vystřelit nejen ze sebe, ale i ze mě. Takové to zdravé rýpnutí si. 


iZUN: Jaké je Tvoje neoblíbenější místo na ČZU?

Anika Stará: No, myslela jsem, že místa venku, kde si můžu odpočinout, ale po focení pro iZUN ve skleníku ČZU mám jasno. 


iZUN: Co všechno jsi ochotná udělat pro vítězství (nejen v Miss Agro)?

Anika Stará: Jako ujetá jsem dost, jsem schopná udělat spoustu bláznivejch věcí…asi byste chtěli slyšet nějakou kuriozitu, jenže mě žádná nenapadá. Ač jsem soutěživá, rozhodně nejdu přes mrtvoly. No a jelikož jsem spontánní tvor, tak je to vždycky na situaci. Aspoň je to o to větší sranda.


iZUN: Čteš iZUN.eu?

Anika Stará: Čas od času tam zabrousím. 


iZUN: Jaký je Tvůj názor na klecový chov drůbeže?

Anika Stará: No – jak by se líbilo žít v kleci vám? Domyslete si sami… ;-)


Zaujala Vás Anika Stará? Hlasovat do soutěže MISS IZUN a MISS MOBIL.CZ je možno ZDE.  

Autoři: Aleš Kotrbatý, Jakub Kopecký Foto: Filip Soukup
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

08. 04. 2024 0

Vstupte do světa příležitostí: Forbes - Mladé Česko 2024

Číst více
02. 04. 2024 0

Známe finalistky 24. ročníku Miss Agro!

Číst více
01. 04. 2024 0

Restaurace Na Farmě má nového majitele!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙