Představujeme Vám Annu Květoňovou, finalistku MISS AGRO 2018 s číslem sedm!

11. 05. 2018 0 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Prestižní souboj krásy v prostředí České zemědělské univerzity se kvapem blíží a nám je ctí Vás v následujících dnech postupně seznamovat s kompletní desítkou finalistek Miss Agro 2018.

Výsledek tohoto klání bude znám již v úterý 15. 5. 2018, neváhejte proto sledovat oficiální stránky Miss Agro 2018, facebookovou událost a své favoritky osobně přijít podpořit do kampusu České zemědělské univerzity. 


7. Anna KvětoňováFakulta: PEF
Obor: Economics and Management (EM)
Ročník: 3.
Věk: 21

Je to pražská princezna s kvalitním venkovským základem. Na první pohled se zdá líná, nepořádná a možná trošku otravná. Když ji ale poznáte blíž, zjistíte, že otravná není trošku, ale hodně, a že je navíc někdy pěkně natvrdlá. Miluje lidi kolem sebe, řídí se pocitem a hýčká si zmatek ve své hlavě. Ráda vaří, ještě radši jí a občas je s ní sranda.


iZUN: Co studuješ na ČZU a proč sis vybrala zrovna tento obor?

Anna Květoňová: Jsem ve třeťáku na oboru Economics and Management.
Když jsem si nedokázala vybrat z nabídky česky vyučovaných oborů, začala jsem se rozhlížet i po těch vyučovaných v AJ a tenhle se mi obsahově zalíbil nejvíc.


iZUN: Co bylo Tvojí motivací přihlásit se do Miss Agro?

Anna Květoňová: Motivace nebyla žádná, poslední dva roky jsem se byla podívat na finále a říkala jsem si, že by mohlo být fajn podívat se na tu parádu taky z druhé strany.


iZUN: Jak trávíš svůj volný čas?

Anna Květoňová: Vzhledem k tomu, že mám ke škole ještě práci a brigádu, moc volného času mi nezbývá, ale to málo, co mám, trávím nejradši jídlem, procházkami, vínem a na výletech.


iZUN: Jak bys popsala svoji povahu?

Anna Květoňová: To, jaká jsem, se špatně popisuje a ještě hůř se na to zvyká, ale ve zkratce: jsem milá, ale jen když chci, přátelská, jen k těm lidem, kteří jsou mi sympatičtí, pomáhám, ale nenutím se do věcí, které nechci dělat, dělám si srandu z lidí a rýpu, ale neurážím se, když se někdo pustí do mě. Jsem společenská, ale mám ráda svůj klid. Miluju procházky a výlety, ale zároveň jsem lenoch, co dokáže den proležet v posteli. Snažím se být tou nejlepší formou sama sebe a je mi fajn. 


iZUN: Čemu v životě nikdy neodoláš?

Anna Květoňová: Masu.


iZUN: Máš nějaký životní sen?

Anna Květoňová: Žádný konkrétní sen nemám, nejsem moc plánovací typ a dál než na letní fesťáky doplánovat nedokážu.


iZUN: Jaký je Tvůj typ vysněného muže a čím Tě dokáže rozesmát?

Anna Květoňová: Žádný konkrétní typ nemám, ale přesně je důležité, abychom měli podobnou (celkem jednoduchou) úroveň (ne úplně korektního) humoru.


iZUN: Jaké je Tvoje neoblíbenější místo na ČZU?

Anna Květoňová: Asi Libosad, protože o něm pořád moc lidí neví (nebo doteď aspoň nevědělo, tak doufám, že se tam teď všichni nepohrnete!), je tam krásný klid na učení, rozjímání anebo prostě jen opalovačku.


iZUN: Co všechno jsi ochotná udělat pro vítězství (nejen v Miss Agro)?

Anna Květoňová: Nejradši bych řekla, že nic. Samozřejmě se vždycky snažím udělat maximum, ale pak to stejně nechám být, ať se stane, co se má stát. Jsem moc líná na to, abych „šla přes mrtvoly“… (smích).


iZUN: Čteš iZUN.eu?

Anna Květoňová: Občas.


iZUN: Jaký je Tvůj názor na klecový chov drůbeže?

Anna Květoňová: Neříkám, že to schvaluju, ale dokud lidi nepřestanou páchat zvěrstva na lidech, nemůžeme čekat změnu chování ke zvířatům…


Zaujala Vás Anna Květoňová? Hlasovat do soutěže MISS IZUN a MISS MOBIL.CZ je možno ZDE.

Autoři: Aleš Kotrbatý, Jakub Kopecký Foto: Filip Soukup
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

25. 02. 2024 0

Zveme vás na Galavečer na Draka – benefiční akci pro děti trpící spinální svalovou atrofií

Číst více
23. 02. 2024 0

Seberozvoj na ČZU: 5+ nejlepších tipů pro studenty

Číst více
13. 02. 2024 0

Otevři dveře nezapomenutelnému studentskému životu s iZUNem!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙