Představujeme Vám Lindu Krahulcovou, finalistku MISS AGRO 2018 s číslem deset!

14. 05. 2018 0 2 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Prestižní souboj krásy v prostředí České zemědělské univerzity se kvapem blíží a nám je ctí Vás v následujících dnech postupně seznamovat s kompletní desítkou finalistek Miss Agro 2018.

Výsledek tohoto klání bude znám již v úterý 15. 5. 2018, neváhejte proto sledovat oficiální stránky Miss Agro 2018, facebookovou událost a své favoritky osobně přijít podpořit do kampusu České zemědělské univerzity. 


10. Linda KrahulcováFakulta: PEF
Obor: Veřejná správa a regionální rozvoj (VSRRN)
Ročník: 5.
Věk: 25

Linda je věčný optimista, který neztrácí smysl pro humor za každých okolností. Poznáte ji podle úsměvu od ucha k uchu a to 24 hodin, 7 dní v týdnu. Je velice přátelská a společenská. Je to energická milovnice fitness, kterému se ve svém volném čase věnuje. Avšak je třeba také podotknout, že je nedochvilná, i když každý svůj pozdní příchod si dokáže náležitě vyargumentovat, jelikož upovídanost je její další „Já“.


iZUN: Co studuješ na ČZU a proč sis vybrala zrovna tento obor?

Linda Krahulcová: Studuji zde Veřejnou správu a regionální rozvoj. Veřejnou správu jako takovou studuji již od střední školy, a právě proto byl pro mě výběr oboru více než jasný.


iZUN: Co bylo Tvojí motivací přihlásit se do Miss Agro?

Linda Krahulcová: Vzhledem k tomu, že o celém castingu jsem neměla sebemenší tušení (přihlásila mě kamarádka), motivace pro přihlášení do Miss Agro pro mne nebyla důležitým aspektem.


iZUN: Jak trávíš svůj volný čas?

Linda Krahulcová: Svůj volný čas nejčastěji trávím ve fitku, chodím do mého oblíbeného (J. R.) na Karlově náměstí. Všem jen a jen doporučuji vyzkoušet! Miluji na něm jeho neobvyklý koncept, kdy si člověk může zacvičit v příjemném šeru a není tak nijak narušována jeho osobní intimita při cvičení. Ne každý má rád "publikum" při zvedání činek. A když mě nenajdete zrovna ve fitku, polehávám doma na gauči se svým čtyřnohým miláčkem. Mám velkého trhače známého jako Rozparovač Borgie. Jasně, je to Jorkšírský teriér.


iZUN: Jak bys popsala svoji povahu?

Linda Krahulcová: První, co mě napadá, je má přátelská povaha, která je empatická. Za každých okolností se svým nejbližším a přátelům snažím pomoci. Taky jsem více než upovídaný člověk. Pravda, ne vždy to mé okolí ocení. Haha… Miluji společnost, nejvíce jsem ve svém živlu, když jsem obklopena psy nebo dětmi.


iZUN: Čemu v životě nikdy neodoláš?

Linda Krahulcová: Jednoznačně čokoládě. Jsem šílený milovník všeho sladkého, kolikrát mě v noci vzbudí chuť na nějakou tu dobrůtku, tak se vydám na "noční lov" a ulovím si např. nutellu s piškoty a jsem maximálně spoko.


iZUN: Máš nějaký životní sen?

Linda Krahulcová: Vím, že se to může zdát jako klišé, ale po čem v životě nejvíce toužím je mít milující, spokojenou a velkou rodinu, pro kterou budu moci dělat maximum. Uvědomuji si, že to v dnešní době není zcela „běžná záležitost“. Dále samozřejmě velký dům, zahradu, velkého psa, bazén, helikoptéru a koně. Toho koně myslím ale vážně!


iZUN: Jaký je Tvůj typ vysněného muže a čím Tě dokáže rozesmát?

Linda Krahulcová: Vysněný muž je pro mě zároveň ten, který mě dokáže rozesmát. A jelikož ke smíchu nemám nikdy daleko, je to vlastně jednoduchá záležitost. Rozhodně nekladu důraz na první dojem. Ano, i ten je samozřejmě důležitý, ale myslím, že více, než "skořápka" osobnosti, je podstatnější duch jedince.


iZUN: Jaké je Tvoje neoblíbenější místo na ČZU?

Linda KrahulcováMám ráda celý kampus. Nejvíce v období jara, kdy je vše krásně rozkvetlé, tráva vyloženě láká k posezení. Tento typ relaxu mám moc ráda. Je prima sednout si do trávy a společně se spolužáky pracovat na projektech přímo v přírodě, či takto strávený čas věnovat samostudiu.


iZUN: Co všechno jsi ochotná udělat pro vítězství (nejen v Miss Agro)?

Linda Krahulcová: Jsem sice soutěživý typ, nicméně vždy jednám férově a nikdy nejdu tzv. přes mrtvoly. To samé také očekávám i od svých "protihráčů". Řídím se totiž celoživotním mottem své maminky: "Nedělej druhým to, co nechceš, aby dělali oni tobě."


iZUN: Čteš iZUN.eu?

Linda Krahulcová: Čtu, když na něj zrovna někde narazím (nejčastěji v menze), ráda si přečtu, co nového se děje na půdě univerzity.


iZUN: Jaký je Tvůj názor na klecový chov drůbeže?

Linda Krahulcová: Klecový chov drůbeže je pro mne "nepředstavitelná" realita. Moji nejbližší bydlí na venkově, vajíčka dostáváme přímo od spokojených slepiček, které celé dny pobíhají, kde se jim zlíbí. Rozdílnost vajec od slepic z klecových chovů a slepic ve volném výběhu není třeba zmiňovat. Tak moc ráda z těch žluťoučkých vajíček peču ty nejsladší pochutiny.


Zaujala Vás Linda Krahulcová? Hlasovat do soutěže MISS IZUN a MISS MOBIL.CZ je možno ZDE.

Autoři: Aleš Kotrbatý, Jakub Kopecký Foto: Filip Soukup
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

25. 02. 2024 0

Zveme vás na Galavečer na Draka – benefiční akci pro děti trpící spinální svalovou atrofií

Číst více
23. 02. 2024 0

Seberozvoj na ČZU: 5+ nejlepších tipů pro studenty

Číst více
13. 02. 2024 0

Otevři dveře nezapomenutelnému studentskému životu s iZUNem!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙