Připrav se do života s #hackyourcareer

05. 11. 2019 0 1 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Máte před koncem studia nebo vám jen docvaklo, že vysoká škola není to pravé ořechové a že by nebyl úplně špatný nápad začít pracovat? Potom zpozorněte. Přichází již čtvrtá edice programu hackyourcareer, která vás připraví na veškeré překážky, které můžou stát v cestě za vaší vysněnou prací.

Co je #hackyourcareer?

Career Center ČZU si pro nás připravilo čtvrtou edici tohoto kariérního akcelerátoru, ve kterém nabízí mladým namotivovaným studentům možnost získat kontakty a zároveň možnost dostat zpětnou vazbu od zkušených profesionálů z velice zajímavých společností. A to je v dnešní době možné zřídkakdy, protože u žádného pohovoru vám neřeknou, že se chováte jako blázen. Jen to, že se vám ozvou, ale už nikdy nezavolají.

 Jedná se o dvoudenní akci zaměřenou na rozvoj dovedností umožňující úspěšně řídit svou kariéru, kde vám studentům ukážou tu správnou cestu kariérního rozvoje pod vedením odborníků s mnohaletou praxí z manažerských pozic a odlišných částí pracovního trhu. Jen za poslední ročníky se jim podařilo nashromáždit už padesát mentorů z třiceti osmi zajímavých společností.

Program

Během prvního dne prochází účastníci ve skupině cca 10 lidí úkoly, které jim pomohou nalézt odpověď na základní otázky. Kdo jsem, co umím, co mohu nabídnout, jakou cestou půjdu, co ode mně společnosti potřebují? A zároveň se tyto otázky naučíte odprezentovat tak zajímavou formou, že se o vás poperou. V závěru dne na vás čeká moderovaná diskuze se třemi high level manažery:

 • Eva Malá Beluska – Sustainability Compliance Manager a SITE manager, IKEA
 • Josef Sršeň – Sales Director, ZZN Pelhřimov
 • Martina Kučová – Director at PwC Leading Audit Assignments, PwC

Druhý den se setkáte s profesionály. Pokud býváte nervózní už od brzkého rána, nebojte se. Nejprve se s vámi budou bavit na běžná témata, abyste ze sebe mohli setřást trému. Poté přijde to nejdůležitější – představení svého pitche (krátké poutavé představení sebe sama). Prezentujete ho skupinám profesionálů po 2-3 lidech a následně od nich dostanete zpětnou vazbu. Každý, kdo vás soudil, také vyplní hodnotící formulář každého účastníka, který se mu představil a může mu dát svůj kontakt. Po ukončení bloku probíhá volný networking, kdy mají všichni účastníci možnost se o společném zážitku pobavit i neformálně a pustit si pusu o trochu víc na špacír.

Kdy, kde a za kolik?

Akce se koná 22. – 23.11. 2019 na půdě ČZU

Pokud se rozhodnete akci zaplatit do 15.11., bude vás stát 299 Kč. Jestliže ji zaplatíte po tomto datu, vyjde vás na 499 Kč

Co všechno si z programu odnesete?

 • Poladěné CV
 • Vlastní efektivní pitch
 • Přímou zpětnou vazbu na váš pitch minimálně od 8 profesionálů
 • Když budete šikovní, tak až 50 vizitek od profesionálů
 • Voda a drobné občerstvení
 • Drobné dárky od partnerů, tištěné materiály
 • Zkušenost, že nejsme sami a podobné problémy jako my mají i ostatní
 • Zkušenost, že profesionálové jsou lidi jako my a jsou to vlastně i příjemné osoby

Na závěr si přečtěte hodnocení účastníků z minulých let. Protože ty vám o tom řeknou nejvíc.

"Hackyourcareer byla super zkušenost. Pomohlo mi to zjistit více informací o mých silných i slabých stránkách, zlepšit prezentační schopnosti a v neposlední řadě poznat zástupce významných firem, se kterými bych jinak neměla příležitost se setkat." 

"Líbilo se mi nacvičování pitche s profíky. Trochu mě uklidnilo, že to nejsou nějaká monstra, co sledují každou moji chybu."

"Na Hackyourcareer jsem zjistil velmi užitečné informace, jak se uplatnit na pracovním trhu. PBC je výborná akce, nejenom že jsem se příjemnou proaktivní formou pod dohledem profesionálů naučil, jak funguje pracovní trh, ale také se jedná o jedinečnou networkingovou příležitost, ať chceš podnikat nebo hledáš práci."

Pokud byste se chtěli dozvědět další informace, můžete navštívit Facebook nebo se rovnou registrovat na stránkách ZDE.

Takže neváhej a usnadni si cestu za svou vysněnou prací!

Autoři: Martin Liška Foto: Career Center ČZU
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

03. 06. 2024 0

Who the f*ck is Grey256?

Číst více
31. 05. 2024 0

Pam Rabbit so damn honest with me

Číst více
16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙