Restaurace Na Farmě má nového majitele!

01. 04. 2024 0 6 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Restaurace Na Farmě byla zavřena po mnoho let. Prostory zející prázdnotou studentům pouze připomínaly staré dobré časy, kdy se po úspěšně vykonané zkoušce, nebo jen tak místo přednášky, dala na slunečné zahrádce zakusit skvělá pizza s krásně vychlazenou Plzničkou. Jelikož každý smutný příběh má šťastný konec, příběh restaurace Na Farmě není výjimkou. Nový majitel hodlá otevřít její brány již brzy!

Jak už samotná úvodní fotografie napovídá, koupí restaurace Na Farmě udělala naše studentská organizace iZUN.eu nejspíše ten největší krok v celé patnáctileté historii.

Jak to celé začalo? Naše organizace, známá svým fotografickým umem, byla často přizvána na rozmanité akce ČZU:Go!, na kterých za drobnou úplatu poskytovala fotoreporty prvotřídní kvality. Vydělané peníze však nešly do nových objektivů, jak by se zdálo být rozumné. Naše investiční sekce vsadila na sílu bitcoinu, a tak jsme hodnotu vložených peněz více než ztisícinásobili.

Rozpravy, jak s nabytým vlastnictvím naložit, na sebe nenechaly dlouho čekat. Kromě šílených návrhů, jako koupě Monster Trucku, jsme se věnovali i možnostem, ze kterých by mohli mít užitek hlavně studenti ČZU. Koupě restaurace Na Farmě tak byla jen dalším logickým krokem. Po desítkách jednání s panem rektorem Petrem Skleničkou, na kterých mu byla představena budoucí cesta podniku, bylo konečně domluveno a přepis vlastnictví restaurace do rukou Univerzitních novin ČZU: iZUN.eu byl stvrzen starým dobrým „jeli-to kopyto, platí to“ dne 21. 3. 2024.


Nyní tak můžeme oznámit naše záměry i Vám, našim milým čtenářům. Rozhodně nechceme z původní restaurace vytvořit podnik zbrusu nový, drobné úpravy provozu jsou však žádoucí. Přišli jsme tak s několika revolučními myšlenkami, které jsou popsány níže:

Odpracuj si útratu - stalo se vám někdy, že jste se až příliš rozvášnili a po bujarém večeru zjistili, že obsah peněženky nestačí na vyrovnání dluhu? U nás už to nebude problém. Restaurace bude nabízet možnost odpracování dluhu, který můžete smáznout několika hodinovou prací buď za barem, v kuchyni, nebo na toaletách v menze ČZU.
Bitcoin peněženka - jelikož ke kryptoměnám máme vřelý vztah, budete moct platit i bitcoinem!
Káva a dort zdarma - pokud přinesete lékařské potvrzení o tom, že jste prodělali syndrom vyhoření, máte u nás dvojité espresso s obrovským kusem cheesecakeu zdarma.
Kofeinový tarif - vyznáváme kofeinovou demokracii. Cena kávy se odvíjí od aktuálního data v semestru. Čím blíže ke zkouškovému, tím levnější espresso.
Prokrastinační koutek - Speciálně vyhrazené místo pro všechny studenty, kteří mají co dělat, ale nechtějí to dělat. Obsahuje rozkládací pohovky, zásobu seriálů a knih s tématy "jak být produktivní".
All you can eat buffet - po tom, co při zkouškovém nejste měsíc v kuse schopni normálního stravování, nabízíme zvýhodněnou cenu na all you can eat buffet, kde můžete doplnit ztracené živiny. Po dokončení poslední zkoušky budeme nabízet až 80% slevu!

Po letní drobné rekonstrukci již nebude nic bránit otevření restaurace. Těšíme se na vás!

Autoři: František Apríl
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

03. 06. 2024 0

Who the f*ck is Grey256?

Číst více
31. 05. 2024 0

Pam Rabbit so damn honest with me

Číst více
16. 05. 2024 0

Miss Agro 2024: Když se hudba, síla a krása snoubí

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙