Zveme vás na Galavečer na Draka – benefiční akci pro děti trpící spinální svalovou atrofií

25. 02. 2024 0 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Všichni odvážní rytíři a odvážné rytířky, po roce je vás opět třeba. Dne 9. března naostřete čepele svých mečů a přijďte do Obecního domu na Náměstí republiky, kam vás srdečně zveme na již 6. ročník benefičního večera. Bojovat zde budete za prince a princezny, kteří trpí vzácným neurosvalovým onemocněním SMA.

Spinální muskulární (neboli svalová) atrofie je onemocnění ovlivňující pohybový aparát. Každoročně se v Česku rodí až 10 dětí s touto diagnózou. Vy máte letos již po šesté možnost finančně podpořit hned několik z nich. Nadační fond Spolu na Draka 9. března pořádá benefiční akci Galavečer na Draka, kde se můžete mimo jiné těšit na vystoupení kapely Mig 21, umělecké skupiny Pyroterra nebo nadaného hudebníka Saxofrancis. Tím to ale zdaleka nekončí. Dále vystoupí taneční pár poslední řady StarDance Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartůněk Hrstková nebo se nám na parketu ukáže taneční skupina Orianadance. V neposlední řadě budete moci potkat zpěvačku, tanečnici a herečku Radku Pavlovčinovou či herce Šimona Bilinu. Celým večerem vás budou provázet Daniel Hrdlička a Lucie Ptáčková, tudíž o zábavu bude rozhodně postaráno. Nebude chybět ani rozmanitá tombola a aukce zajímavých předmětů. Zachycené okamžiky, které hovoří lépe než slova, si můžete prohlédnou v našem fotoreportu z minulého ročníku.

Jak se na akci dostat? Není jednoduší cesta než skrz facebookovou událost či přímo přes Ticketportal. Ve slavnostní večer z šatny vytáhněte své rytířské gala obleky a přijďte si užít netradiční atmosféru bálu v srdci Prahy. V rámci příprav si můžete poslechnout tuto ikonickou skladbu, která jako by odrážela výjimečnost celé události.

Autoři: Tereza Adamcová Foto: Dominika Staščáková, Bára Vaníčková
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

08. 04. 2024 0

Vstupte do světa příležitostí: Forbes - Mladé Česko 2024

Číst více
02. 04. 2024 0

Známe finalistky 24. ročníku Miss Agro!

Číst více
01. 04. 2024 0

Restaurace Na Farmě má nového majitele!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙