Angitu je na světě!

26. 04. 2016 0 0 Inzerce Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Každým dnem stovky lidí vzdávají svůj sen. Dnešní den však pro ně znamená novou naději. Skupina českých studentů dala život inteligentní platformě pro plnění snů mladých lidí. Ta pomůže studentům středních a vysokých škol najít a realizovat úspěšnou životní cestu jak v osobní, tak profesním životě.

Angitu je výsledkem snažení studentů čtyř českých univerzit – Univerzity Pardubice, Univerzity Hradec Králové, pražské Karlovky a zlínské Baťovky. Má jeden velký cíl – pomoci studentům definovat jejich sny a stanovit cestu k následné realizaci,a to prostřednictvím propojení na úspěšné lidi a vyhledáváním vhodných pracovních příležitostí z celého světa. Na druhé straně barikády Angitu pomáhá firmám nalézt nové talenty z řad českých i zahraničních studentů a univerzitám s uplatněním jejich vysokoškolských prací v praxi.

Pro rok 2017 má Angitu ambice uspět v regionu Evropy. Zde má Angitu ten nejvyšší možný cíl – pomoci rozhýbat evropský trh práce, zlepšit mobilitu mladých lidí za prací a tím snížit disproporce v jejich nezaměstnanosti. Ještě v témže roce mají zakladatelé za cíl připojit mladé lidi z Indie a dál pronikat na asijský kontinent.

Už nyní se zástupci českých firem připojují k Angitu, začínají pracovat na vlastním firemním profilu a nabízejí více než stovce registrovaným studentům příležitost k jejich kariérnímu růstu. Možností je hned několik – pracovní stáž, trainee program, nabídka práce nebo brigády či spolupráce na školním projektu. Základní registrace a inzerce pracovních nabídek je pro firmy v Angitu zdarma, součástí registračního balíčku je také možnost využít propagace přes sociální sítě a e-mailing.

 

Na akademické půdě Angitu spolupracuje s významnými českými univerzitami, studentskými organizacemi AIESEC a IAESTE a dalšími institucemi zaměřenými na vzdělávání a rozvoj kariéry mladých lidí.

Další rozvoj plánuje realizační tým svěřit samotným uživatelům Angitu. „Jsme hladoví po zpětných vazbách a kritice. To je naše odměna za mnoho probdělých nocí. Chceme, aby se další směr vývoje Angitu odvíjel od skutečných přání a požadavků reálných uživatelů. Právě tak vznikne nástroj ušitý na míru právě jim,“ vysvětluje a dodává Vojtěch Dlouhý, spoluzakladatel a jednatel společnosti.

Autoři: Angitu,
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

12. 11. 2017 1

Výhody zápisu do magisterského studijního programu

Číst více
27. 03. 2017 0

\sd\s

Číst více
06. 10. 2015 0

Financování studia: Na co si dát pozor?

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙