Pane, nejste náhodou úchyl? Možná o tom ani nevíte!

30. 10. 2019 0 5 Out of ČZU Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Už odmalička nám dospěláci říkali: „Dávej pozor, všude to je samej úchyl.“ Je jich plný metro, tramvaje, ulice, prostě plnej svět. Ale nenapadlo Vás někdy, že byste mohli být taky trochu úchylní? Co když taková ta maličkost, o který samozřejmě nikdo neví, na kterou ale pořád myslíte a která vás možná tak trošku fascinuje, možná až vzrušuje, je taky oficiální úchylka? Máme pro Vás popis pár méně známých, možná až lehce bizarních úchylek, kterými opravdu lidé na světě trpí. Najdete se v některé z nich?

Taková „nejběžnější“ úchylka, o které lidé mnohdy ani neví, že ji mají, je hirsutofilie. Pokud jste hirsutofil, vzrušují Vás chlupatí, zarostlí, neoholení lidé. Zdá se to celkem neškodné a ne zas tak hrozné, co? Tak extrémisti s touto úchylkou se uspokojují třením vousů o intimní partie. To už není tak v pohodě, co? Takže pokud vaše drahá polovička je víc než v pohodě s faktem, že jste poslední dobou neviděli žiletku ani z projíždějícího vlaku, možná bych lehce zbystřila. 

Změňme trochu téma od chlupů. Dáme si příklad typické situace. Ráno mám přednášku a cvičení a zase se musím rvát v tý přeplněný stosedmičce, kde se na mě bude každej lepit a sápat. No, je určitá možnost, že tam se mnou jede někdo, komu to není zas tak nepříjemné. Někdo, komu se odborně říká frotérista. Tomu se to totiž víc než líbí, ten to dokonce vyhledává. Ukájí se totiž tím, že se otírá o další lidi. Kdyby si ho totiž někdo všiml, může to svést na pouhou nešťastnou náhodu. Teď bude ta cesta do školy ještě o trochu nepříjemnější, co?

Při další úchylce bych možná dávala pozor na nadcházející Hokejové bitvě nebo jiných událostech, kde se běžně vyskytují dělobuchy, dýmovnice a jiná pyrotechnika. Můžou se tam náhodou přijít podívat i takzvaní pyrofilové. Těm totiž vyvolává vzrušení pohled na pyrotechniku a oheň. U těchto lidí rčení „při sexu jsem zažila hotovej ohňostroj“ nabývá úplně novej význam, no ne? 

V další úchylce se možná poznáte víc, než byste čekali. Přitahuje vás, když se na školu každý semestr dovalí další příliv erasmáků? Možná trpíte xenofilií. Xenofily totiž nejvíce přitahují lidé z cizích zemí, dokonce i z cizích planet. Takže pokud žijete s tím, že v Česku si prostě nemůžete nikoho najít, zkuste se mrknout třeba na EFG nebo do NASA. Třeba to klapne.

Při čtení tohoto odstavce by měli zbystřit hlavně studenti Agra nebo ti, kteří pracují na statku, farmě, v zoo nebo klidně i v cirkuse. Ti už možná měli někdy zkušenost s někým, koho fascinuje páření zvířat. Oni takoví faunofilové totiž nacházejí uspokojení ve sledování, jak dvě zvířata naplňují svůj životní úděl. Takže pokud jste měli pocit, že při praxích někdo až moc dlouho zírá na souložící ovečky, tak ne, není to jen pubertální pozorování. 

Při psaní poslední úchylky se zamýšlím dokonce i já, i když u mě je to složité, protože mám jen metr padesát, ale jedná se o makrofily. Ti totiž chodí jen s dominantními vysokými, mnohdy až obřími lidmi. No… jelikož vedle mě je každý obr, tak to snad tak horký nebude. Nebo…? 

Tak co? Poznali jste sebe nebo někoho jiného v těchto šesti úchylkách? Pokud jste se někdy setkali nebo jste slyšeli o další zajímavé úchylce, napište nám to do komentáře. Můžeme někdy navázat dalším dílem. 

Autoři: Bára Pohlová
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

21. 05. 2021 0

Jak a kde hledat práci v dnešním světě?

Číst více
12. 05. 2021 0

Like House: tenká hranice mezi bizárem a fenoménem

Číst více
03. 05. 2021 0

Jak jsem jel s KTV na vodu

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙