Legendy přichází! Skočte si pro třetí papírové vydání iZUNu

Úvodní fotka
Ještě než Suchdol pokryjí první sněhové vločky, snese se na ČZU něco podobně krásného. Po dvou a půl měsíci příprav jsme velmi rádi, že Vám můžeme představit naše třetí papírové vydání, tentokrát s názvem Legendy. K dispozici bude první prosincové dny v areálu ČZU.

Možná se ptáte, proč zrovna Lengendy. Ti z Vás, kteří na ČZU již nějakou dobu studují, vědí, že naše škola je plná neuvěřitelných příběhů, zajímavých lidí a nezapomenutelných zážitků. Každý den vznikají nové a nové legendy, na které budeme, ať už s úsměvem nebo kapkou ironie, vzpomínat. Naplnit tak třetí číslo nebylo velký problém. Ba naopak. Legendární příběhy spojené s ČZU by vydaly na čísla minimálně tři.

Top komentář
03 prosince, 2014 - 14:35 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

Je tohle hoax, nebo proč není papírový izun ani v Menze, SICu, stojanech na kolejích, u přednáškových místností na všech fakultách a vestibulu menzy ani nemluvě?

A o jaké legendy se s Vámi ve třetím čísle podělíme? Tou největší bude rozhodně Barbora Špotáková, kterou jsme vzali na jedno orosené po fotbalové exhibici na Dukle. Byl to jeden z nejpříjemnějších rozhovorů, který jsme kdy v iZUN dělali.

Potom zabrousíme do trochu pikantnějšího tématu. Jak se člověk dostane k práci erotické video společnice? Co všechno tohle zaměstnání obnáší a kolik peněz si můžete vydělat? S intimní zpovědí se nám svěří jedna ze studentek ČZU.

Přes rozhovor s Romanem Vaňkem, novou kvestorkou ČZU či recept na famózního naloženého bažata se dostaneme k dalšímu třaskavému tématu. Vyzpovídali jsme totiž legendární katy. Kantory, kteří podle Vás už od pohledu vzbuzují strach a u zkoušky si s nimi není radno zahrávat! Co nám v rozhovoru prozradí?

Na odlehčení se pak na závěr podíváme do útrob Univerzitního klubu Kruháč, kam jsme zašli na jedno za Honzou a Davidem, místními inventáři. A bude řeč i o lesácích!

To je jen malý výčet toho, co Vás na 28 stranách třetího iZUN čísla čeká. A kde vlastně budete mít možnost zdarma třetí číslo získat?

Distribuční místa a časy:

Časopis bude k dostání od pondělí 8. 12. na těchto stálých místech:

  • Menza, SIC, stojany na kolejích, u přednáškových místností na všech fakultách, IVP

Zároveň dojde od pondělí 8. 12. do středy 10. 12. k rozdávání na těchto místech:

  • 8:30 - 10:30 - U automatu s mlékem (kousek od zastávky Zemědělská Univerzita). Mezi druhými a třetími závorami směrem na PEF a AGRO.
  • 11:30 - 13:00  - Vestibul menzy.

Věříme, že se při čtení třetího čísla budete bavit stejně dobře jako my při jeho tvorbě. Pěkné počtení!

Autoři: Jakub Kopecký
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

25. 05. 2017 0

Janek Rubeš: Lovec pražských zlodějíčků a podvodníků!

Číst více
21. 10. 2014 8

iZUN legendy! Přichází třetí papírové vydání iZUN

Číst více
21. 10. 2014 8

iZUN legendy! Přichází třetí papírové vydání iZUN

Číst více

Komentáře

Uživatel
Anonymous
Anonymous - 03 prosince, 2014 - 14:35

Je tohle hoax, nebo proč není papírový izun ani v Menze, SICu, stojanech na kolejích, u přednáškových místností na všech fakultách a vestibulu menzy ani nemluvě?

| 87
JKo
JKo - 03 prosince, 2014 - 17:33

Není to hoax. Dodavatelská tiskárna nám bohužel kvůli logistickým problémům objednané výtisky zatím nedovezla. Distribuce se tedy posouvá na příští týden. http://izun.eu/aktuality/rozdavani-papirovky-odlozeno-aneb-pocasi-ukazalo-svou-moc

| 42

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙