Vstříc akademickému roku! Co nás čeká?

Úvodní fotka
Zapomeňte na léto. Dveře otevírá akademický rok 2013/2014. Před námi je spousta zásadních událostí, změn, očekávání, ale také touha proplout dvěma semestry s co možná nejlepším úsilím. A stejně tak jako přichází nový akademický rok, probouzí se i iZUN s novou dávkou energie a chuti nabídnout vám to nejčerstvější, co k životu na ČZU potřebujete.

Každý rok se na naší univerzitě protočí několik tisíc studentů. Studentů, kteří měli a mají možnost poznat skvělý kampus, který toho pro ně tolik nabízí. Poznat krásu a docenit jednotný, v České republice největší, univerzitní areál, se ale bohužel ne každému podaří.

Proto jsem rád, že již šestým rokem můžeme svým způsobem přispět k tomu, abyste se na univerzitě cítili dobře a chození do školy nebrali pouze jako jednu z povinností ve svém životě.

Stejně jako předchozí dva roky jsme pro nové studenty shromáždili naše zkušenosti, poznatky a nejdůležitější informace do malého rádce, který vám usnadní první vysokoškolské dny. Tipy a triky, mapu areálu, sportovní vyžití a mnoho dalších věcí najdete v Průvodci prváka 2013.

Do roka a do dne pro vás chystáme také papírovou verzi, která by vás letošní akademický rok měla potěšit hned dvakrát. Letošním prvním tématem bude "Cesta" a očekávat ji můžete už v listopadu.

Top komentář
01 října, 2013 - 08:36 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

"touha proplout dvěma semestry s co možná nejlepším úsilím" ???? To je sloh, my jsme ho neměli nechávat študovat :)))))

I letos pro vás posbíráme ty nejlepší studentské kapely, které svedou souboj v hudebním klání iZUN Music Challenge, jejíž první díl je na programu již 23. 10. v klubu "C". Music Challenge letos změnila malinko svůj koncept, který doufáme, přinese ještě lepší zážitek. Kromě našich akcí se na "Céčku" můžete během roku těšit na spoustu dalších tematických akcí pořádaných ostatními studentskými organizacemi.

První tematickou akci pro vás však chystáme už 15. 10. v prostorách menzy. Na Burze skript pro vás nachystáme možnost prodat svá stará, nebo nakoupit použitá, skripta.

Jako k ČZU patří jedinečný areál, tak stejně tak k ní patří i krásné dívky. Dívky, které budete během roku potkávat a nechápavě kroutit hlavou nad jejich krásou. Po úspěšné realizaci iZUN kalendáře 2013 letos finišujeme ten pro příští rok, jehož prodej odstartuje tradiční křest, na který se můžete těšit již za pár dní.

Nezapomněli jsme ani na vaše pohodlí na webu a rozšířili jsme rubriku každodenní dojení o funkci odjezdy autobusů, která vám usnadní cestování. Stejně tak každým dnem vylepšujeme naši mobilní verzi, kterou najdete na adrese m.izun.eu.

Poslední věcí, kterou bych rád zmínil, je Dojing. Projekt, který se rozběhl před prázdninami a jehož ohlas nás mile překvapil. Myšlenka napodobení dojení krávy na cestovatelsky cenných místech u vás vyvovala velký ohlas, a tak se již velmi brzy můžete těšit na sestřih toho nejlepšího "dojení"!

Těžkých deset měsíců je před námi. Vkročte do nich se stejným elánem a nadšením, s jakým pro vás budeme během roku tyto noviny psát. Hodně síly při studiu v nadcházejícím akademickém roce 2013/2014!

Autoři: Jakub Kopecký
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

04. 03. 2019 0

Distribuce nového papírového vydání iZUN.eu právě probíhá!

Číst více
06. 10. 2017 0

Rozšiřujeme naše řady. Nábor je tu!

Číst více
02. 10. 2017 1

Úvodní slovo šéfredaktora pro Akademický rok 2017/2018

Číst více

Komentáře

Uživatel
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 01 října, 2013 - 08:36

"touha proplout dvěma semestry s co možná nejlepším úsilím" ???? To je sloh, my jsme ho neměli nechávat študovat :)))))

| 75

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙