Co nás čeká a nemine v 10. týdnu semestru?

02. 12. 2018 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Čas nám letí s větrem o závod, za okny přituhuje a čerti už si chystají pytle s uhlím pro malé rebely. Nejvyšší čas ještě něco podniknout, než nám všem vypukne týden plný stresu ze zápočtů. Pro zlepšení nálady i přiučení se něčemu novému, můžete vyrazit na některou z akcí, které jsou pro vás tento týden připraveny.

Pondělí 3. 12. 

Statistika v praxi

Posluchárna EII, PEF

  • 12:15

Odborná přednáška z cyklu přednášek Statistika v praxi na téma:
Demografický vývoj ovlivňující fungování společnosti.
Přednášející Mgr. Michaela Němečková.


Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách

Divadlo ABC

  • 19:00

Hudební komedie, která vám poradí, jak předcházet partnerským krizím. Hra je napsána na motivy knih manželů Peasových, kteří zkoumají rozdíly mezi myšlením žen a mužů.Úterý 4. 12. 


Vánoční trhy na ČZU

Prostor před Menzou

  • 11:00 - 16:30

Letošní rok proběhne již třetí ročník vánočních trhů na ČZU! Těšit se můžete na mnoho stánků, jak od hlavního pořadatele iZUN.eu, tak i od dalších univerzitních spolků. Během výuky se bude moci posilnit teplou klobásou, cukrovím, punčem či čajem a nasát tu správnou předvánoční atmosféru. V 16:15 pak proběhne slavnostní rozsvícení stromku.

Vánoční párty 

Restaurace Klub C

  • 20:00

Po načerpání ducha Vánoc na trzích určitě večer dorazte i na tradiční Vánoční party, která se koná, jak jinak než na Céčku. Vstup bude pouhých 40 korun a i z toho vám zlevníme desetikorunu, pokud přijdete v oblečení či v doplňcích s vánočním motivem. Těšit se můžete na naše stálice v podobě Dj Zeekee a Dj Pomo. Dále je pro vás připravena soutěž o nejlepší tematický outfit a hromada vánoční atmosféry!Středa 5. 12. 

Advent v galerii ČZU aneb vernisáž výstavy „Budování mostů“

Studijní a informační centrum ČZU v Praze

  • 15:00

Přijďte strávit příjemné adventní odpoledne s punčem, hudbou a zajímavou výstavou. Zveme Vás na vernisáž výstavy „Budování mostů“, kterou představí PhDr. Jan Šimek, Ph.D. Akci doprovodí koncert Kristýny Kosíkové, která zahraje na spinet výběr z francouzské a české barokní hudby. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost strávit klidné odpoledne a připomenout si život vnuka Jana Ámose Komenského. Na akci bude připraveno pohoštění včetně vánočního punče a (pokud se zadaří) i domácího finského nealkoholického piva.


Čtvrtek 6. 12.

Noc bláznů

Divadlo ROKOKO

  • 19:00

Komedie Louise Nowry Noc bláznů stírá hranici mezi tím, co je vlastně normální a co ne. Hra vás zavede do prostředí psychiatrické léčebny a zároveň nabídne možnost nahlédnout do divadelního zákulisí. Mladý nezkušený režisér totiž jako svou první práci dostane za úkol režírovat hru v prostorách místního psychiatrického ústavu. Ve vyhořelém divadelním sále chtějí klienti léčebny nazkoušet operu, ačkoli nikdo neumí hrát, natož zpívat, a jejich chování režiséra nejednou přivede do svízelné situace.Pátek 7. 12.

Holky z kalendáře

Divadlo ABC

  • 19:00

Něžná a jímavá komedie o ženách, které jsou pro dobrou věc ochotny udělat to, co by je nenapadlo ani v těch nejodvážnějších snech.

Dámy v letech z jednoho venkovského hnízda, kde není příliš bohatý společenský život, se domnívají, že mají své nejlepší časy za sebou. Každá z nich se musí vyrovnávat s nějakou těžkou životní situací – odchodem dítěte, smrtelnou nemocí manžela, krachem živnosti, manželskou nevěrou – a to bez naděje, že jednou bude líp a že ještě za nějakým rohem čeká nový a lepší život. Nápad nafotit kalendář s akty je bláznivý úlet, který se postupně promění ve velkolepou vzpouru proti osudu, proti stáří, proti životní marnosti. Není tak důležité, že kalendář promění ospalé městečko v metropoli a dámy z farního spolku v mediální celebrity, jako to, že jeho prostřednictvím najdou, ve stínu smrti, znovu ztracenou svobodu, hravost, nová přátelství, nové sny a novou naději.Sobota 8. 12. a Neděle 9. 12. 

Vánoční trhy

O víkendu můžete navštívit tradiční vánoční trhy a dobít baterky trochou té vánoční atmosféry. Není nic lepšího, než si po procházce rozsvícenou Prahou zahřát tváře horkým svařákem či punčem a zajíst to praženými mandlemi v karamelu.

Místa, kam na svařák vyrazit:
Náměstí Míru
Tylovo náměstí
Náměstí Republiky
Václavské náměstí
Staroměstské náměstí
Anděl
Náměstí U svatého Jiří


Sport na KTV

Plavání pro studenty

Pondělí
9:50-10:50
Úterý 
7:50-8:50
Středa 
7:00-8:00
Pátek                           
8:00-8:40

Posilovna

Pondělí
15:00-16:00
Čtvrtek
14:00-15:30

Aerobik a kruhový trénink

Pondělí
17:30-18:30
Pilates
Lucie Janíková
18:30-19:30
Taji
Martina Andrysková
19:30-20:30
Zumba
Eva Lebdušková
Úterý
18:00-19:00
Latino Fitness
Jana Ižovská
19:00-20:00
Step AE
Karin Černíková
Středa
18:00-19:00
Kruhový trénink
Michal Novák
19:00-20:00
Zumba
Eva Lebdušková
Čtvrtek
18:00-19:00
Body Forming
Ivana Zastávková

Více informací o sportu zde: KTV ČZU.

Autoři: Kristýna Stehlíková, Městská divadla pražská, iZUN.eu Foto: iZUN.eu, Městská divadla pražská
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

22. 11. 2019 0

Gaudeamus Alkotour ČZU 2019: ohlédnutí za titulem

Číst více
28. 04. 2019 0

Poslední, zápočtový týden je tady!

Číst více
28. 04. 2019 0

Poslední, zápočtový týden je tady!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙