Hudební bitva je tady. Přihlas kapelu a staň se králem Prahy!

16. 01. 2014 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
„Tak určitě!“ Po vzoru sportovních studentských bitev přichází do Prahy unikátní hudební souboj pražských vysokých škol, Hudební bitva UK x VŠE x ČZU x ČVUT. Už 12. 3. 2014 přivítá Klub C jednu ze zastávek celorepublikové hudební soutěže studentských kapel University Band Contest. Máte na to utkat se s nejlepší pražskou konkurencí? Tak neváhejte, přihlašování právě probíhá!

University Band Contest

Hudební projekt, který vznikl před dvěma lety pod taktovkou Stavovské unie studentů Ostrava má potenciál spojovat studentský hudební svět napříč celou republikou. Jde o soutěž studentských hudebních kapel, které se po celé ČR účastní devět pořadatelských měst - Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Zlín, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Mladá Boleslav.

Každé z těchto pořadatelských měst uspořádá během března své lokální kolo, jejichž vítězové se mezi sebou následně utkají o postup do finále ve třech semifinálových kolech, a to následujícím způsobem:

  • Praha – Liberec – Mladá Boleslav
  • Brno – České Budějovice – Plzeň
  • Ostrava – Olomouc – Zlín

Finálové kolo na konci dubna následně rozhodne o tom, kdo získá nejenom spoustu věcných cen od partnerů soutěže, ale také, kdo bude mít možnost objet celorepublikové letní festivalové turné!

Hudební bitva UK x VŠE x ČZU x ČVUT

12. 3. 2014 se v Klubu C uskuteční lokální pražské kolo této hudební soutěže s podtitulem Hudební bitva v režii iZUN.eu. Vítězná kapela získá možnost účasti na Majálesu 2014! Podrobný program a další podrobnosti budeme zveřejňovat průběžně. Již teď ale máte, pokud se chcete bitvy aktivně účastnit, možnost registrace kapely.

Podmínky registrace

Co je třeba splnit pro přihlášení kapely do University Band Contest? Minimálně jeden člen kapely musí být studentem jedné z pražských vysokých škol (UK, VŠE, ČZU, ČVUT). Pak už jen stačí poslat vyplněnou přihlášku na email BandContestPraha@izun.eu. Na základě těchto přihlášek bude vybrána, odbornou porotou složenou ze zástupců jednotlivých škol, jedna kapela z každé školy. Ty se mezi sebou následně utkají v Hudební bitvě v Klubu C. Registrace probíhá do 31. 1. 2014.

Registrace prodloužena do 9. 2. 2014!

Tak na nic nečekejte, přihlaste kapelu a staňte se hudebním králem Prahy! A možná i celé republiky :)
Autoři: Jakub Kopecký
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

14. 04. 2019 0

Další ročník iZUN Music Challenge je za námi! Kdo z kapel vystoupí na Miss Agro 2019?

Číst více
11. 04. 2019 0

Jarní koncert přinesl krásné skladby v podání Jaroslava Svěceného a vyhlášení sportovců roku ČZU!

Číst více
19. 11. 2018 0

Gaudeamus alkotour - ČZU edition

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙