Jaké byly Vánoce na ČZU?

15. 12. 2016 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Zimní semestr pomalu končí, což znamená, že se blíží zkouškové období, před kterým je potřeba se trošku odreagovat. Proto se iZUN rozhodl vytvořit na Suchdole tu správnou vánoční atmosféru.

V úterý 13.12. těsně po jedenácté hodině odstartovaly vánoční trhy. Mohli jste zde nalézt hned několik stánků, většinou se jednalo o studentské organizace. Na trzích se dalo prožít několik hezkých chvil, v nabídce stánků nechyběly klobásy, svařák, cukroví, medovina a byl připraven i tematický fotokoutek. Asociace studentů, která měla pro kolemjdoucí připravený tradiční svařák, byla překvapená, jak rychle se ztratil, takže po první hodině prodeje musela dokupovat zásoby. 

Po třetí hodině se začaly stánky pomalu sklízet a směle mohly začít přípravy na večerní vánoční party na Céčku. 

Výherce

Brány klubu se otevřely po osmé hodině. Za pultem se na návštěvníky chystali už poněkolikáté osvědčení DJ Zeekee a DJ Pomo. Zpočátku se zdálo, že studenti dali přednost učení a party protentokrát vynechají, nicméně dlouho to netrvalo a suchdolští opět ukázali, co v nich je. Po jedenácté hodině se už počet návštěvníků přibližoval třem stům, což se postaralo o zaplněný parket a lehkou frontu na baru. 

V průběhu večera parta z iZUNU pečlivě vybírala nejlepší kostým, který byl později vyhlášen, a výherce, jak jinak, dostal odměnu v podobě vodka + redbull lodě. Je ale nutné zmínit, že přehlídka santovských čepiček a sobích parůžků byla nekonečná, sem tam se mihnul i správný tematický svetr a pohled na Santu s obrovskými vousy na parketu byl k nezaplacení. 

Akce se vydařila

Vánoční večírek byl tedy přesně takový, jaký má být. Poslední setkání s přáteli, než začne kolotoč učení a novoročních předsevzetí. Děkujeme všem návštěvníkům, nejen party ale i trhů, a v příštím roce se těšíme na Vaši přízeň na našich akcích. 

Autoři: Magdaléna Borková Foto: Petr Zátka
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

03. 12. 2018 0

Vánoce klepou na suchdolská vrata!

Číst více
13. 12. 2017 0

Vánoce na ČZU

Číst více
06. 12. 2017 0

Vůně svařáku a vánočního cukroví se rozline před menzou!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙