Král Blahoslav převzal vládu nad ČZU

03. 04. 2012 8 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Čtyři kandidáti, čtyři ryzí borci, ale jen jeden vítěz. V pátek se v klubu P.M. v Trojické ulici konala volba krále Majálesu za ČZU. Stal se jím Blahoslav Blažený, student třetího ročníku Provozně ekonomické fakulty, vlastním jménem Pavel Blahoňovský.

Večer odstartoval oproti původnímu plánu s 1,5hodinovým zpožděním úvodním představením kandidátů. V ten samý čas byl také odstartován drink cup, mezifakultní souboj v pití. Jak se později ukázalo, největší splávek mají na Provozně ekonomické fakultě, která si s přehledem došla pro vítězství.

Zleva Pavel Blahoňovský, Marek Mikel, Marek Jesenský, Martin Šebesta

Postupně se zaplňující „píemko“ pak zabavili kandidáti druhou disciplínou — exováním piva se zelenou. Nadšení z téhle exhibice v zákulisí rozhodně nevládlo, ale všichni se s tím poprali se ctí a ani jeden půllitr nezůstal nedopitý. Co se ale následně dělo na toaletě, to už anály neuvádějí.

Během večera vystoupila také část z dvanácti finalistek Miss Agro. Za úkol měly porotcování jednotlivých disciplín.

Jednou z nich byla i volná disciplína, kde každý ukázal něco ze svého skrytého talentu. Hodně netradiční a publikem asi nejvíc kvitovanou show předvedl Mikeš Suchdomilný, který se svými kolegy předvedl tricking, laicky řečeno mix bojových umění zabalený do porce akrobacie a gymnastiky. Vítězný Blahoslav Blažený ze sebe strhal oblečení na píseň I´m sexy and I know it.

Vítěz byl vyhlášen po jedné hodině ranní podle největšího počtu hlasovacích lístků, které bohužel mnozí při vstupu ani nedostali, a neměli tak možnost odhlasovat. Zaplněné P.M. tak mohlo tleskat vítěznému králi. Teď už zbývá jen doufat, že potenciální král pražského Majálesu bude vládnout moudře a spravedlivě…

Autoři: Jakub Kopecký Foto: Roman Konvalinka
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

28. 04. 2019 0

Poslední, zápočtový týden je tady!

Číst více
25. 02. 2019 5

Vyjádření k Pražskému Majálesu 2019

Číst více
17. 02. 2018 0

Hlasování pro Královnu Majálesu za ČZU začalo!

Číst více

Komentáře

Uživatel
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 04 dubna, 2012 - 10:07

no jak trapné, že v areálu ČZU není kde pořádat akce.....pořádat to někde mimo je tak akorát pro PEFáky...

| 9
Anonymní ondra
Anonymní ondra - 04 dubna, 2012 - 21:06

Co tim chceš říct? sice by bylo lepší mít tady nějakej svůj klub, bylo by to víc "reprezentativní" ale co se týče lokality, tak by to bylo výhodný asi jenom pro lidi z kolejí a odjíždělo by se narvanejma autobusama jednou za hodinu všichni stejnym směrem... a proč to je akorát pro PEFáky? já bych ty lesáky nepodceňoval, myslim, že taky dokážou využít služeb MHD.

| 30
Anonymní zemědělec mající fobii ze psů
Anonymní zemědělec mající fobii ze psů - 05 dubna, 2012 - 23:49

škoda to je, klub typu céčko tu chybí. Ale proč jsou podle tebe tyhle akce jenom pro PEFáky? Do centra prahy se snad umí dostat každej :) ne?

| 29
Anonymní lesák
Anonymní lesák - 06 dubna, 2012 - 18:02

Zrušení kulturáku typu Céčko byla kardinální blbost a krátkozrakost. Nemáme teď místo pro větší akce a nemá to místo ani Suchdol a okolí. Zkrátka ta Pefka sere co může... Souhlas s tím, že takhle je to akorát pro ... Je snad bez diskusí, která fakulta by soutěž v tom, kdo víc vypije vyhrála a kdo drží alkoholickej primát na univerzitě :)

| 7
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 06 dubna, 2012 - 18:21

Zboření Céčka bylo velmi dobré rozhodnutí. Budova skýtala stejně velké prostory v podzemí a další prostory "za pódiem". Ty nebylo možné využívat protože byly v dezolátním stavu. Céčko znovu postaví, prostory obnoví, sudy opět narazí a my to tam zase časem celé poblejeme + budu další učební prostory. Za sebe si každopádně myslím, že "Král ČZU" je jeliman. Což se nějak už asi stalo tradicí téhla funkce.

| 9
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 06 dubna, 2012 - 23:11

hlavně že ty jsi mistr :)

| 27
Anonymní lesák
Anonymní lesák - 07 dubna, 2012 - 17:04

Stačí mi abych vykouknul z okna a vidím jak kecáš. Podle postavených zdí a pokračování prací je i debilovi jasné, že v Céčko v bývalém rozsahu už nebude. O desolátním stavu by se dalo silně pochybovat a pokud v takovém byly, stačilo je opravit. A taky to vypadá, že to bude zas betonová divná opičárna typu žabičkárny, takže atmosféra bude v prd...

| 28
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 08 dubna, 2012 - 15:03

jako je to škoda, klub céčko se stalo už legendou, mohli s tím něco dělat, opravit ho a dát zase do normálního stavu. V tom PMku mě to hrozně sralo, já ten klub nemám rád, bylo tam poloprázdno, lidi nasraný, všechno drahý. Na céčku by si dal člověk pivko za 22, panáka za 30 a bylo by mu hej :)

| 7

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙