Legendy českého hiphopu na Céčku! Jaký byl večer s PSH?

06. 03. 2015 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
To, že se každý týden setkáme na Céčku, už nikoho nepřekvapí. Ale v úterý 3. března se na Suchdole zastavila legenda české hiphopové scény, kapela PSH. Jaký byl večer a jak se líbil samotné kapele?

Party se rozjela po osmé hodině. Jako předskokan hrála DJane Battle Lady, která pomalu dostávala příchozí do varu. Zpočátku klub vypadal poměrně prázdně, zajímavé bylo prostorové řešení. Po obvodu byly vysoké stoly bez židlí, což znamenalo, že všichni stáli a ať chtěli či ne, do rytmu hudby se začali pohupovat.

DJAne Battle Lady

Mezi desátou a jedenáctou už bylo cítit, že se všichni na PSH ve složení Vladimir 518, Orion a DJ Mike Trafik už těší. Ve chvíli, kdy se za pultem vystřídala předskokanka s DJ Mikem T, publikum se začalo pomalu přesouvat přímo před stage a čekalo, kdy se objeví jejich oblíbenci.

PSH

Se samotným příchodem Vladimira 518 a Oriona se publikum začalo rozhýbávat v rychlejším tempu. Kapela zahrála písničky, které potěšily i fanoušky, kteří jejich hudbu poslouchají od počátku. Také zaznělo pár věcí ze sólových alb Oriona i Vladimira. Koncert trval asi hodinu a musím říct, že publikum vypadalo velmi spokojeně.

Po koncertě jsme se zastavili za Vladimirem 518 a zeptali se ho na pár otázek.

iZUN: Jak se Ti u nás líbilo?

Já jsem hodně překvapenej, jak příjemný to bylo, kvůli tomu, že je úterý, jsme nečekali takovou účast. Bylo to super, příjemnej klub, dobrej zvuk, super lidi, bavilo nás to hodně.

Vladimir 518

iZUN: A co Tvoje studentská léta?

Udělal jsem jen maturitu, pak jsem šel do skvotu. Študiózo jsem moc nebyl. Vysokou jsem už prostě nechtěl. Už jsem chtěl jít jinudy.

iZUN: Co říkáš na vývoj české hiphopové scény?

Popravdě už to nesleduju. Děláme si svoji věc, náš Bigg Boss label, a co se děje okolo, už nás tolik netrápí. Už jsme za tím, abychom to řešili. Teď jedeme velké množství koncertů, každej tejden dva až tři, někdy i čtyři.

iZUN: Jaký je Tvůj názor na klecový chov drůbeže?

Všeobecně mi výroba masa trošku vadí. Nejsem úplně vegetarián, ale fakt dlouho jsem nejedl maso, hlavně teda z velkochovu. Prostě se mi tahle velkovýroba masa nezdá.

Autoři: Magdaléna Borková Foto: Filip Soukup
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

11. 04. 2019 0

Jarní koncert přinesl krásné skladby v podání Jaroslava Svěceného a vyhlášení sportovců roku ČZU!

Číst více
08. 12. 2017 1

Vánoční koncert ČZU aneb když dva vidí totéž, není to totéž

Číst více
08. 12. 2017 0

Vánoční koncert aneb když dva vidí totéž, není to totéž

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙