Poslední kolo iZUN Music Challenge. Kdo doplní trojlístek ve finále?

08. 02. 2014 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Hned první týden semestru, konkrétně ve středu 12. 2., proběhne na Céčku poslední semifinálové kolo hudebního souboje iZUN Music Challenge. Která kapela předvede nejlepší živé vystoupení a postoupí díky vašim hlasů do finále?

Jako vždy se během večera můžete těšit na spoustu soutěží, moderovaný program, ale hlavně a především na skvělou živou muziku, kterou na ČZU v této podobě nemáte možnost slyšet.

Z předchozích dvou semifinále už ve finále čekají kapely Lola Běží a Simple Muffin. Která kapela se k nim přidá? Kdo bude mít možnost bojovat ve finále o účast na Miss Agro 2014?

Audio Attaché / indie-rock / Praha

Pětičlenná kapela založená roku 2008 hraje indie a pop-rock s přesahem do různých žánrů. Dvě kytary a klávesy doplňuje rytmika částečně ovlivněná taneční hudbou. Česky zpívané původní texty vyprávějí o cestách z divadelní kavárny do vesmíru.

Band-a-ska / ska / Týniště nad Orlicí

Devět muzikantů mladé kapely, která vznikla v roce 2011, klade důraz především na originální hudbu, texty ze života a energická vystoupení. Už z názvu je jasné, jaký hudební styl vyznává - SKA.         

Y? / rock-pop /Praha

Partička s netradičním názvem složená ze čtyř mladých muzikantů byla založená v roce 2009. Od té doby objela více než 300 koncertů nejen po České republice. Koncertovali například v Německu, Chorvatsku, Itálii, Anglii a tento rok i díky soutěži Planet Rox, kde postoupili do finále, i v Kanadě a USA. Vystupovali také například v pořadu Medúza na České televizi nebo v pořadu Mixxxer na Óčku.

To je představení kapel, které se příští týden utkají ve třetím semifinále. Přijďte na jedinečnou živou muziku a ovlivněte svými hlasy, která kapela postoupí do velkého finále konaného v dubnu.

Kde a kde

Středa 12. 2. 2014 Klub C

Vstup

Do 21:00 za 30,-

Od 21:00 za 50,-

Vzhledem ke konání hokejového utkání Česko - Švédsko na ZOH v Soči od 18:00 bude po jeho skončení cca v 20:30 požádáno neplatící diváky o zaplacení vstupného před započetím koncertu.

Těšíme se na vás!

Autoři: Jakub Kopecký
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

14. 04. 2019 0

Další ročník iZUN Music Challenge je za námi! Kdo z kapel vystoupí na Miss Agro 2019?

Číst více
14. 04. 2019 0

Další ročník iZUN Music Challenge je za námi! Kdo z kapel vystoupí na Miss Agro 2019?

Číst více
11. 04. 2019 0

Jarní koncert přinesl krásné skladby v podání Jaroslava Svěceného a vyhlášení sportovců roku ČZU!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙