Takhle plesá zemědělka! Čtvrtý ročník Plesu studentů ČZU

03. 03. 2014 0 0 Univerzita Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Jsou dny, kdy na ČZU musí jít holínky stranou. Jedním takovým dnem byl i pátek 28. 2., kdy se v kulturním domě v Ládví konal čtvrtý ročník Plesu studentů ČZU. Večer byl plný noblesních dam a elegantních pánů. O co všechno jste přišli, pokud jste si nezajistili vstupenky?

Ještě než pár slov na úvod večera pronesl rektor ČZU prof. Ing. Jiří Balík, CSc., měli návštěvníci plesu možnost zhlédnout první vystoupení večera v podobě aerobic show. Po samotném oficiálním zahájení se o předtančení postarala taneční škola Astra Praha.

Pak už se taneční parket otevřel pro všechny tance chtivé návštěvníky, které na parket pozvaly jemně se linoucí melodie Golden Big Band Prague. V tom okamžiku se ze své židle zvedl doc. RNDr. Petr Gurka, CSc., a všem bylo jasné, kdo se letos opět stane tanečním králem večera. Se svou partnerkou předváděl pedagog z Technické fakulty taneční kreace hodné opravdového mistra.

Vedle pódia mezitím na své vystoupení čekalo 12 finalistek Miss Agro 2014, které již tradičně mají na plese ČZU své první společné vystoupení. Jejich chvíle pro krátké představení přišla přesně ve 22:00 a přerušila kreace na parketu.

Na žádném plese samozřejmě nesmí chybět tombola a nejinak tomu bylo i v KD Ládví. Vylosovaní šťastlivci si odnášeli hodnotné ceny od partnerů plesu a také dárkové balíčky od jednotlivých fakult a studentských organizací.

V poslední třetině večera předvedli svou show mistři ovládající skákací boty APO a také jsme měli možnost vidět ukázky latinskoamerických tanců. Jako největší hvězda večera se následně představil kytarista a skladatel Martin Maxa. Po půlnoci taneční parket ovládla skupina Professors.

Tím čtvrtý Ples studentů ČZU v režii Asociace studentů dospěl pomalu ke svému konci. Nabídl příjemný a vkusný zážitek. O tom svědčí i enormní zájem o vstupenky, které byly již více než 14 dní před plesem vyprodané. V této souvislosti se nabízí otázka, zda by nebylo na zvážení přesunutí plesu do většího sálu. Co říkáte?

Autoři: Jakub Kopecký
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

05. 03. 2019 0

Nachystejte večerní róby! Ples ČZU 2019 je za rohem! Poslední lístky brzy v prodeji.

Číst více
06. 12. 2018 0

Sportovní ples... aneb Když (ne)sportovci tančí

Číst více
27. 02. 2018 0

Srdce studentů ČZU již brzy zaplesají na Vinohradech!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙