Do zbraně! ČZU se chystá na Fotbalovou bitvu 2015

12. 04. 2015 1 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Zbývá posledních pár hodin než borci týmu ČZU vyběhnou v zelených dresech na trávník Atletického stadionu SK Slavia Praha. Odhodláni zdolat soka ze ČVUT se pokusí vybojovat účast ve finále turnaje UniCup 2015, pilotního ročníku Fotbalové bitvy pražských univerzit. Pojďte se podívat, co vše nás v rámci turnaje čeká.

UniCup 2015

První ročník Fotbalové bitvy proběhne v úterý 14. 4. 2015 na Atletickém stadionu SK Slavia Praha ve Vršovicích. Bojovat mezi sebou budou čtyři pražské univerzity - ČZU, UK, VŠE a ČVUT. Diváky čekají dvě semifinále, bitva o třetí místo a velké finále, přičemž každý zápas bude trvat 2 x 20 minut. 

Turnaj odstartuje hned naším prvním zápasem proti ČVUT přesně ve 14:50, dvacet minut po otevření bran stadionu. Mezi zápasy se o zábavu bude starat DJ a také bitva v Beer pongu, která vyvrcholí finálovým kolem přímo na hřišti.

Top komentář
12 dubna, 2015 - 21:48 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

tak to je v hajzlu...

Program turnaje

14:30 Otevření stadionu a první kolo Beer pong turnaje

14:50 ČVUT vs ČZU

15:40 Druhé kolo Beer pong turnaje

16:00 UK vs VŠE

16:50 Třetí kolo Beer pong turnaje

17:15 O třetí místo

18:05 Finále Beer pong turnaje

18:30 Velké finále

20:00 Afterparty v klubu Hany Bany

Vstupenky je možné zakoupit ještě v pondělí, a to přímo v prodejně ČZU SHOP v menze. Téměř celý den také bude před menzou náš promo tým, takže o vstupenky nouze jistě nebude.

Ke každé vstupence dostane účastník zároveň pivo zdarma. Cena lístku zahrnuje rovněž transfer autobusem ze stadionu a vstup na závěrečnou afterparty, která se uskuteční v klubu Hany Bany. Vstup pouze na samotnou afterparty bude 80 Kč.

Fanoušek ČZU

Už v pátek jsme pro Vás připravili komplexní manuál správného fanouška ČZU, kde se dočtete vše potřebné. Nejdůležitější je zapamatovat si skupinový sraz, který bude u vstupu č.2 na stadionu Eden, domovském chrámu fotbalistů Slavia Praha, ve 13:30 hodin. Odchod z místa srazu je plánován na 14:00 hodin. Odkaz na přesné místo srazu najdete zde. Facebookovou událost srazu najdete zde. Pro aktuální info pak sledujte stránku ČZU na Fotbal.

Tým ČZU

Soupiska našeho mužstva čítá celkem 22 jmen. Jádro týmu je složené z hráčů, kteří ČZU pravidelně reprezentují na akademických hrách. Tým se kvůli klubovým povinnostem jednotlivých hráčů sešel pohromadě k tréninku pouze několikrát, to však nic nemění na tom, že do Fotbalové bitvy jdou s maximálním odhodláním a motivací.

Trenér Jiří Nos k tomu dodává: Na UniCupu se potkají tradiční týmy, které každoročně bojují na akademických hrách, kde zápasy mají vždycky skvělý náboj. To samé očekávám i na Fotbalové bitvě. Chceme předvést náš nejlepší fotbal a porvat se, společně s našimi fanoušky, o vítězství.“

Soupiska

  • Lukáš Krhoun, Denis Luksik, Martin Košťák, Marek Frank, Stanislav Kodr, Jan Štoncner, David Braun, Kamil Výborný, Ondřej Žitný, Martin Vinš, Martin Kouba, Matěj Lechner, Jakub Štefan, Tomáš Šebek, Adam Kraus, Tomáš Vejr, Lukáš Nováček, Václav Šebek, Dušan Holeček, Jakub Balšánek, Petr Putz, Lennon Bera

A co si přát kromě vysněného vítězství našich hochů? Snad jen skvělé počasí, parádní fanouškovskou atmosféru a celkově pohodové odpoledne ve společnosti dobrého fotbalu. Těšíme se už v úterý ve Vršovicích!

Autoři: Jakub Kopecký
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

17. 10. 2019 0

Využití volného času na ČZU? Jak jinak než sportovně!

Číst více
09. 10. 2019 0

Oh, I think I‘ve found myself a cheerleader

Číst více
26. 03. 2019 0

Poslední šance na letošní letní kurzy!

Číst více

Komentáře

Uživatel
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 12 dubna, 2015 - 21:48

tak to je v hajzlu...

| 31

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙