Doučování při studiu? Toto všechno můžete získat

13. 07. 2017 0 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Studenti, kteří si vydělávají doučováním, získávají mnohem víc než jen samotný výdělek za učení. Doučovat při studiu jim dává výhodu pro kariérní budoucnost.

I když se to možná na první pohled nezdá, velké množství studentů se při studiu ve škole potýká s existenčními problémy. Už dávno to nejsou děti, ale ještě ani vydělávající „dospěláci“, kteří si mohou dovolit žít na vysoké noze. Zaplatit si však bydlení, stravu, případně školné a další náklady si musí i oni. Otázka však často zní: Za co?

Pokud patříte do kategorie studentů, vyřešit tento problém vám pomůže Domelie.cz. Na tomto portále si můžete najít doučování při studiu. První velkou věc, kterou tak můžete získat, je samotná brigáda. A spolu s ní přibude ve vaší peněžence i nějaká ta korunka, ale zároveň odpadnou starosti s tím, z čeho uhradit výdaje.

Nová brigáda vám však může přinést i nové kontakty. A nejen ty, které získáte během vyučovacího procesu se svým žákem. Nikdy totiž nevíte, koho daný člověk zná, příp. kdo je jeho rodič. Pokud se tedy u nich dobře zapíšete, možná získáte mnohem víc, než jste si na začátku brigády uměli vůbec představit.

Kromě kontaktů získáte i zkušenosti, a to je k nezaplacení. Životopisy většiny absolventů po skončení školy zejí prázdnotou, což je při žádosti o zaměstnání řadí u zaměstnavatelů na hromádku s velkým NE. Pokud se ale doučování při studiu bude týkat přímo vašeho oboru, do curriculum vitae vám přibude velké plus a případně i ANO v podobě pracovní smlouvy. Nesmíme totiž zapomenout, že po škole budou od vás všichni očekávat nejen teorii, ale i praxi.

Navíc si vás přímo na portále může všimnout nejen budoucí student, ale případně i budoucí zaměstnavatel. Výhodou je zvláště to, že u vašeho profilu se nacházejí i reference. A čím více pozitivních reakcí svítí u vašeho jména, tím více se zvyšuje vaše osobnostní skóre a důvěra ve vás jako člověka.

Autoři: Domelie.cz, PR článek,
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

12. 11. 2015 27

S eurem ztracen v kampusu

Číst více
12. 10. 2015 0

Staň se součástí nejlepších a vydoj ze sebe maximum

Číst více
09. 05. 2015 4

Sháním, sháníš, sháníme aneb brigády v Praze

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙