Marathonská štafeta ČZU jde po roce znovu do boje!

11. 05. 2013 0 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Univerzitní marathon je po roce zpět! Závod konaný v rámci Volkswagen Maratonského víkendu (11. – 12. 5. 2013). Závod se běží formou štafety, kdy trať je rozdělena do čtyř úseků. První tři úseky měří shodně 10 km, čtvrtý úsek měří 12,195 km.

Po úspěšném loňském ročníku Univerzitního maratonu se pořadatelé rozhodli pro vysokoškoláky zorganizovat další ročník tohoto štafetového závodu, jehož hlavním patronem je i letos Univerzita Karlova v Praze (UK).

Štafeta reprezentující ČZU bude po své loňksé premiře útočit na čas 3:10:44. V hlavách všech členů týmu jsou také určitě myšlenky na vylepšení loňské 13. příčky. Třeba v podobě pověstné top 10.

Ve složení štafety došlo oproti minulému roku pouze k jediné změne a i z tohoto důvodu se v letošním ročníku určitě můžeme těšit na kvalitní běžecké výkony.

Složení naší štafety

Pokud byste chtěli naši štafetu podpořit svými hlasivkami, vězte, že Univerzitní marathon proběhne v rámci Volkswagen Maratonského víkendu (11. – 12. 5.).  Samotný závod bude odstartován v neděli 12. 5. v 9:00 na Staroměstském náměstí.

A kdo nás bude ve štafetě tento rok reprezentovat?

  • Renata Vaňková (FŽP)
  • Martin Singr (PEF)
  • Ondra Veverka (PEF)
  • Jan Kačer (FAPPZ) 

Předávka štafety

Všem zájemcům, kteří se do štafety z kapacitních důvodů nedostali, štafeta vzkazuje: „Poběžíme i za vás a za rok se nám snad poštěstí potkat se přímo na závodě.“ Závěrem všichni členové děkují Klubu nemocných cystickou fibrózou, díky kterému štafeta získala registraci – v okamžiku, kdy byly registrace přímo od pořadatele již vyprodané.

Autoři: Adam Valečka
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

17. 10. 2019 0

Využití volného času na ČZU? Jak jinak než sportovně!

Číst více
17. 10. 2019 0

Využití volného času na ČZU? Jak jinak než sportovně!

Číst více
09. 10. 2019 0

Oh, I think I‘ve found myself a cheerleader

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙