Nový pavilon FLD: Základní kámen položen!

08. 03. 2018 0 2 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Ve čtvrtek 8. 3. 2018, za poněkud větrného, ale i slunečného počasí, se v prostorách za budovou Fakulty lesnické a dřevařské odehrál významný akt, který oficiálně odstartoval výstavbu nové budovy, jež se brzy stane součástí našeho krásného kampusu. Jedná se o High-tech technologicko-výukový pavilon FLD.

Přesně v 10:00 zazněla slavnostní znělka trubačů FLD, po níž následoval proslov nového rektora ČZU, prof. Ing. Petra Skleničky, CSc., který neopomněl zmínit, že tento projekt byl zahájen a rozpracován ještě za předchozího vedení univerzity (emeritní rektor, prof. Ing. Jiří Balík, CSc., dr. h. c. zde byl též přítomen). Slova se poté ujal děkan FLD, prof. Ing. Marek Turčáni, PhD.

Následně se již oba pánové společně se zástupcem Metrostavu Ing. Jiřím Andělem chopili kladívek a opět za zvuku fanfáry trubačů byl slavnostně poklepán základní kámen nové budovy.

Vzhledem k silnému větru se pak všichni přítomní s nemalou radostí přesunuli do zasedací místnosti FLD, kde byl již připraven přípitek a bohatý raut.


Autoři: Tereza Beckeová Foto: Aleš Hlaváček
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

22. 02. 2016 1

Neprůchozí dveře nejsou náhodou

Číst více
28. 01. 2016 9

Nově otevřen Dřevařský pavilon FLD

Číst více
09. 12. 2015 16

TEST párků v rohlíku na ČZU

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙