S letním semestrem přicházejí letní sportovní kurzy KTV

10. 02. 2016 0 {{ articleTotalLikes }} Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
KTV je tu opět po roce s více než lákavými nabídkami letních kurzů. Vyberte si a nepropásněte jedinečnou příležitost podívat se na krásná místa.

Podmínky účasti

Studenti 1. ročníku navazujícího magisterského studia FAPPZ, FLD, FŽP, FTS a TF mají letní kurz jako volitelný předmět s kreditem (RTX11Z), studenti 1. ročníku bakalářského studia na všech fakultách se mohou zúčastnit kurzu jako náhradu za celosemestrální docházku na TV a tím splnit zápočet z TV ( zapíší si v systému kurz jako výběrovou hodinu - kód RTX13Z a RTX15Z). Ostatní studenti ze všech fakult se mohou kurzů zúčastnit dobrovolně za stejných podmínek a mohou absolvovat libovolný počet kurzů v semestru.

Přihlášky

  • Od 10. 2. 2016  - Studenti Mgr. studia se zápočtem
  • Od 22.2.2016 - Ostatní studenti ČZU

SOUČÁSTÍ PŘIHLÁŠKY JE ZÁLOHA 500,- KČ. Povinností všech přihlášených studentů je zaplatit celou částku nejpozději do 30.4.2016 (není-li u jednotlivých kurzů uvedeno jinak).

LK

Kdy? Kam? A za kolik? 

VLTAVA

Tradiční sjíždění řeky Vltavy na kanoích z Vyššího Brodu do Boršova se zastávkami v Rožmberku, Českém Krumlově a Zlaté Koruně, má své neopakovatelné kouzlo (tábořiště s vodáckými hospůdkami, sjíždění jezů, večerní táboráky, apod.). Ideální je absolvovat tento kurz v partě známých lidí. Zajištěno kompletní vodácké vybavení. V ceně kurzu je doprava osob i lodí, kempy a zapůjčení materiálu. POZOR! PLATBA CELÉ ČÁSTKY V HOTOVOSTI!!

Cena: 1.200,-

Termíny: 

RAKOUSKÉ ŘEKY - Salza

Jízda na dvoumístných raftech v podhůří Alp v krásné přírodě patří k nezapomenutelným zážitkům všech účastníků. Program je zpestřen lehkou ferratou (vysokohorská turistika) v nádherném přírodním prostředí a průstupem kaňonu řeky Enns. Ubytování ve vlastních spacácích v chatkách po 5 osobách – kemp Weiberlauf. Doprava školním autobusem. Bližší informace najdete na speciální vývěsce. V ceně je doprava autobusem, ubytování v chatičkách, používání veškerého sportovního materiálu a pojištění LV. Vlastní vaření.

Cena: 2 200,- + 35 Euro

Termíny:

  • 26.- 30. 5. 2016 - Igor Miklík
  • 24. - 28. 7. 2016 - Igor Miklík
  • 31. 7. - 4. 8. 2016 - Igor Miklík

ORLÍK - PODSKALÍ

Volejbalový kurz + ostatní míčové sporty. Sportovní středisko u Orlické přehrady zaměřené na míčové hry (volejbal, softbal, tenis, basket, fotbal, nohejbal aj.), vodní sporty (kanoistika, plavání) a sporty v přírodě. Náplní kurzu jsou kromě volejbalu (turnaje, zápasy, debly) hlavně míčové sporty a to vše u vody (koupání, kanoe apod.). V ceně je ubytování v ubytovně u vody a pronájem všech sportovišť, stravuje se každý sám – k dispozici kuchyňka a stylová letní restaurace na břehu jezera za výhodné ceny. Doprava individuální.

Cena: 1 200,-

Termín:

LK3

JIZERSKÉ HORY - CYKLOTURISTIKA

Cykloturistika po cyklostezkách krásné krajiny Jizerských hor v okolí Bedřichova. Vyjížďky na kolech po trase Jizerské 50 a místních cyklistických cestách. Super cena. Ubytování v horské zrekonstruované chatě v Janově nad Nisou, pokoje s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. V ceně je ubytování. Stravuje se každý z vlastních zásob. Doprava vlastní. POZOR! PLATBA CELÉ ČÁSTKY V HOTOVOSTI!!

Cena: 600,- 

Termín:

SLOVENSKO – Roháče

Pro milovníky divoké horské přírody. Oblíbený kurz studentů FŽP. Vysokohorská turistika v překrásné panenské přírodě Roháčů (nejkrásnější oblast slovenských hor - Západní Tatry). Výběr nejhezčích túr, na které nás doveze školní autobus. Divoká příroda, hory, skály, vodopády, údolí, horské masivy, horské bystřiny a termální koupele. V ceně ubytování v apartmánech v Zuberci, doprava školním autobusem, pojištění. Stravování individuální s vlastním vařením nebo večeří v místních restauracích. Přes den túry mimo civilizaci.

Cena: 2 800,-

Termín:

KRKONOŠE – Pec pod Sněžkou

Turistický kurz po krkonošských hřebenech. Hory, pláně, turistické stezky včetně tradičního výstupu na Sněžku. V ceně je ubytování s polopenzí na Havlově boudě v Peci pod Sněžkou. Doprava individuální.

Cena: 2 100,-

Termín:

PÁLAVA - WINDSURFING

Pětidenní kurz výuky windsurfingu pro začátečníky i pokročilé na Pálavě. Zajištěno kompletní vybavení a instruktoři. Doplňková sportovní činnost: výlety na kolech mezi vinicemi Pálavy (půjčovna kol), koupání a plavání, beachvolejbal aj. Ubytování v bungalovech na břehu jezera. V ceně je ubytování, sportovní materiál, pronájem sportovišť. Doprava individuální, stravování vlastní - možnost přikoupit polopenzi. POZOR! PLATBA CELÉ ČÁSTKY V HOTOVOSTI!

Cena: 2 200,-

Termín: 

Orlická přehrada - JACHTING 

Základy jachtingu na kajutových plachetnicích. Kurz pokryje teoretickou část pro případné složení zkoušky na Státní plavební správě a praktickou část na kajutových plachetnicích. To znamená pětidenní pobyt na lodi, 4 osoby na lodi, každý má své lůžko v kajutě. Kotvení na různých místech Orlické přehrady. V ceně je místo na lodi a lůžko, instruktor. Stravuje se každý sám z vlastních zásob.

Cena: 2 000,-

Termíny:

LK1

CHORVATSKO - Lanterna 

Přímořské středisko u města Poreč na Istrijském poloostrově. Sportování na břehu průzračného Jadranu ve stínu borovic. Sportovní program: aerobik, vodní sporty u moře, plavání, beachvolejbal, míčové sporty, inline brusle a výlety do okolí. V ceně kurzu je ubytování v apartmánech, doprava, pronájem sportovišť, pojištění a poznávací výlety po okolí. Stravování vlastní.

Cena: 3 600,-

Termín:

ŠPANĚLSKO - Costa Dorada

Písčité pláže, skály, moře. Oblíbený kurz s 20-ti letou tradicí. Prosluněný pobyt plný atraktivních aktivit patří mezi to nejlepší, co studentům nabízíme - beachvolejbal, potápění - šnorchlování, vodní sporty, plavání, petang, kondiční cvičení a pro ženy aerobik, cyklovýlety, opalování u moře. Poznávací výlety do Barcelony a kláštěra v Montserratu, do Tarragony. V ceně je ubytování v apartmánech přímo u moře, doprava školním autobusem, pojištění léčebných výloh, sportovní program. Stravování vlastní.

Cena: 5 900,-

Termíny:

RAKOUSKO - Tauernské stezka a Solná komora

Velmi atraktivní kurz na horských a trekových kolech po přírodních krásách Rakouska. Letos je v plánu horní část Tauernské stezky od Krimmelských vodopádů k Zell am See, dále pak krásnou přírodou přes Saalfeden, Leogang, Lofer do Bad Reichenhallu. Druhá část kurzu se uskuteční v okolí krásných jezer Solné komory. Krásně upravované cyklostezky mimo autoprovoz pro rekreační i sportovní cyklisty, náročnost lehká až střední. Délka etap okolo 60 km, malé převýšení. Ubytování v kempech ve vlastních stanech, dle možnosti v penzionu. Doprovodný školní autobus. V ceně je doprava autobusem po celou dobu, kempy, pojištění léčebných výloh. Stravování vlastní. Podmínkou je vlastní kolo.

Cena: 3 800,-

Termín:

Našli jste? Pospěšte si! Kurzy se rychle plní.

Mrkni taky na tohle

17. 10. 2019 0 1

Využití volného času na ČZU? Jak jinak než sportovně!

Číst více
09. 10. 2019 0 1

Oh, I think I‘ve found myself a cheerleader

Číst více
11. 05. 2019 0 0

Den plný sportu je opět tu!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Odpovídáte na komentář {{ commentParentAuthor }}.

Naši partneři

  • Dáme zkoušku KPMG Díly na traktory CK MUNDO ČZU
  • Díly na traktory FAPPZ FLD FTZ FZP