Skicentrum. Když se nemáte na svahu do čeho obout

20. 01. 2016 0 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Venku to na oblevu zatím nevypadá a horské lyžařské areály téměř denně přicházejí s lákadlem v podobě prašanu. Pokud jste od loňska vyrostli a jediné, co vás od zakoupení permice zdržuje, je velikost bot, nezoufejte! Skicentrum Vás spasí.

Možná ještě ani netušíte, že naše škola má vlastní Skicentrum, které slouží jako půjčovna, servis, ale funguje také jako prodejna. Studenti a zaměstnanci univerzity mají slevu 10 % na veškeré služby, stačí se jen prokázat platným ISICem nebo indexem.

Skicentrum

Jako první službu představme půjčovnu sjezdových lyží, běžek a „prken“. Půjčovnu mohou využít studenti, kteří s univerzitou vyráží na zimní kurz či jen na víkend užívat hory se spolužáky na vlastní pěst. Věci na sjezdové lyžování nebo snowboard vám pak budou k dispozici za exkluzivní ceny.

Kdo by si myslel, že naše škola disponuje pouze historickými kusy, dopustil by se velkého omylu. U „sjezdovek“ jsou na výběr lyže značek jako jsou rakouský Dynastar s Atomicem, francouzský Salomon a Rossignol. Kdo by sháněl jen hůlky a přeskáče, určitě nepřijde zkrátka, k dispozici jsou snad všechny myslitelné délky hůlek a velikosti lyžařských bot.

Skicentrum

Snowboarďáci, kteří se přes rok skrývají pod maskou slušných studentů, mají do půjčovny rovněž dveře otevřené. V případě jejich zlomeného miláčka nebo na první pokusy jim může naše skicentrum nabídnout „boardy“ značek Atomic a Nitro. Dále samozřejmě boty všemožných barev, abyste na svahu vypadali dobře, protože především o to v dnešní době přeci jde.

...sbalte věci a vyrazte na sjezdovku...

Zní to možná neuvěřitelně, ale najdou se na naší univerzitě i tací, kteří dávají přednost běhu na lyžích. Ti se v půjčovně nemusí bát dřevěných lyží, ale naopak se mohou těšit na lyže od výrobců Atomic a Sporten a na hůlky od Axonu. Pro znalce snad ještě doplním informaci, že veškerý běžecký materiál funguje na systému vázání SNS.

Skicentrum

Druhou službou, jež naše skicentrum nabízí, je servis. Dopřejte svým lyžím trochu péče a uvidíte, že vám na sjezdovce ještě poděkují. Nabroušení hran, navoskování skluznice, seřízení vázání a další lahůdky budou určitě pro vaše lyžařské náčiní to pravé. Na servisní služby samozřejmě funguje i záruka, takže se nemusíte bát svěřit lyže do rukou odborníků z ČZU.

Lyže při servisu

Nepřehlédnutelnou službou je nakonec i možnost nákupu zimního vybavení pro vás nebo vaše blízké. Před Vánocemi tato možnost určitě přijde vhod. Skicentrum má ve své nabídce lyže, které nejsou letošními modely. Pro studenty jsou nejnovější modely téměř vždy cenově nedostupné, proto se zde máte šanci dostat ke dva roky starým modelů, jejichž cena je cca o 30 % nižší, než za jakou se dnes běžně prodávají na internetu či v kamenných obchodech.

Ceník

Ceník

Otevírací doba skicentra:

Po: 10:00—12:00 16:00—19:00
Út: 10:00—12:00 16:00—19:00
St: Zavřeno
Čt: 10:00—12:00 16:00—19:00
Pá: 10:00—12:00 14:00—16:00
So - Ne: Zavřeno

Obsluha skicentra

Po telefonické domluvě je samozřejmě možné splnit vaše individuální přání. V případě zájmu tedy kontaktujte pracovníky skicentra Viktora Míku nebo Igora Miklíka. Na závěr se ještě sluší doplnit, že skicentrum ČZU má nově své vlastní  webové stránky. Dost bylo ale informací, sbalte věci a vyrazte na sjezdovku. Za celou redakci Vám přeji co nejvíce kvalitních lyžařských zážitků. 

Autoři: Adam Valečka Foto: Viktor Kořínek, Jakub Kopecký
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

17. 10. 2019 0

Využití volného času na ČZU? Jak jinak než sportovně!

Číst více
17. 10. 2019 0

Využití volného času na ČZU? Jak jinak než sportovně!

Číst více
09. 10. 2019 0

Oh, I think I‘ve found myself a cheerleader

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙