Skicentrum na kolejích [aktualizováno]

20. 12. 2013 6 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Patříte také k těm, kteří každoročně netrpělivě vyhlížejí první sněhové přeháňky? A jakmile se na horách objeví první poprašek, projede vámi ten kouzelný a téměř ničím nenahraditelný pocit, že sezóna je po roce konečně zase tady? Nezbytná kontrola vybavení někdy odhalí drobné či větší nedostatky. Jak si s nimi rychle a levně poradit vám poradím v dnešním článku.

Asi jen studenti, kteří jsou ubytováni na koleji G, tuší, že se ve sklepě jejich ubikace neskrývají učebny ani žádní strašáci do zelí, ale skiservis, který v sobě zahrnuje půjčovnu, servis a funguje také jako prodejna. Studenti a zaměstnanci univerzity mají slevu 10 % na veškeré služby, stačí se jen prokázat platným ISICem nebo indexem.

Skicentrum

Jako první službu představme půjčovnu sjezdových lyží, běžek a „prken“. Půjčovnu mohou využít studenti, kteří s univerzitou vyráží na zimní kurz či jen na víkend užívat hory se spolužáky na vlastní pěst. Pokud vyrazíte se spolužáky na zimní kurz pořádaný KTV, běžecké vybavení si můžete půjčit zcela zdarma. Věci na sjezdové lyžování nebo snowboard vám pak budou k dispozici za exkluzivní ceny. Kdo by si myslel, že naše škola disponuje pouze historickými kusy, dopustil by se velkého omylu. U „sjezdovek“ jsou na výběr lyže značek jako jsou rakouský Dynastar s Atomicem, francouzský Salomon a Rossignol. Kdo by sháněl jen hůlky a přeskáče, určitě nepřijde zkrátka, k dispozici jsou snad všechny myslitelné délky hůlek a velikosti lyžařských bot.

Skicentrum

Snowboarďáci, kteří se přes rok skrývají pod maskou slušných studentů, mají do půjčovny rovněž dveře otevřené. V případě jejich zlomeného miláčka nebo na první pokusy jim může naše skicentrum nabídnout „boardy“ značek Atomic a Nitro. Dále samozřejmě boty všemožných barev, abyste na svahu vypadali dobře, protože především o to v dnešní době přeci jde Mrkající.

...sbalte věci a vyrazte na sjezdovku...

Zní to možná neuvěřitelně, ale najdou se na naší univerzitě i tací, kteří dávají přednost běhu na lyžích. Ti se v půjčovně nemusí bát dřevěných lyží, ale naopak se mohou těšit na lyže od výrobců Atomic a Sporten a na hůlky od Axonu. Pro znalce snad ještě doplním informaci, že veškerý běžecký materiál funguje na systému vázání SNS.

Skicentrum

Top komentář
20 prosince, 2012 - 11:26 - Anonymní zemědělec (bez ověření)

Pak bych zkusil ten mail, nebo bych za panem Miklíkem šel osobně buď v jeho konzultačních hodinách nebo přímo do Skicentra.

Druhou službou, jež naše skicentrum nabízí, je servis. Dopřejte svým lyžím trochu péče a uvidíte, že vám na sjezdovce ještě poděkují. Nabroušení hran, navoskování skluznice, seřízení vázání a další lahůdky budou určitě pro vaše lyžařské náčiní to pravé. Na servisní služby samozřejmě funguje i záruka, takže se nemusíte bát svěřit lyže do rukou odborníků z ČZU.

Lyže při servisu

Nepřehlédnutelnou službou je nakonec i možnost nákupu zimního vybavení pro vás nebo vaše blízké. Před Vánocemi tato možnost určitě přijde vhod. Skicentrum má ve své nabídce lyže, které nejsou letošními modely. Pro studenty jsou nejnovější modely téměř vždy cenově nedostupné, proto se zde máte šanci dostat ke dva roky starým modelů, jejichž cena je cca o 30 % nižší, než za jakou se dnes běžně prodávají na internetu či v kamenných obchodech.

Ceník

Ceník

Otevírací doba skicentra:

Po: 10:00—12:00, 16:00—19:00

Út: 10:00—12:00, 16:00—19:00

St:  zavřeno

Čt: 10:00—12:00, 16:00—19:00

Pá: 10:00—12:00, 14:00—16:00

So - ne: zavřeno

Obsluha skicentra

Po telefonické domluvě je samozřejmě možné splnit vaše individuální přání. V případě zájmu tedy kontaktuje pracovníky skicentra Viktora Míku nebo Igora Miklíka. Na závěr se ještě sluší doplnit, že skicentrum ČZU má nově své vlastní webové stránky. Dost bylo ale informací, sbalte věci a vyrazte na sjezdovku. Za celou redakci vám přeji co nejvíce kvalitních lyžařských zážitků.

Autoři: Adam Valečka Foto: Viktor Kořínek, Jakub Kopecký
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

17. 10. 2019 0

Využití volného času na ČZU? Jak jinak než sportovně!

Číst více
17. 10. 2019 0

Využití volného času na ČZU? Jak jinak než sportovně!

Číst více
09. 10. 2019 0

Oh, I think I‘ve found myself a cheerleader

Číst více

Komentáře

Uživatel
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 12 prosince, 2012 - 13:28

Jsem stálý zákazník a servis můžu jen doporučit, jak půjčovnu tak servis. A ještě je to skoro zadara oproti konkurenci...

| 102
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 20 prosince, 2012 - 10:41

A nějaký kontakt na Igora? Díky

| 93
AV
AV - 20 prosince, 2012 - 10:46

Tady je pracovní mail a telefon. Oba dva kontakty by měly fungovat ;) miklik@ktv.czu.cz +420 22438 3659

| 82
Anonymní zemědělec
Anonymní zemědělec - 20 prosince, 2012 - 11:06

Bohužel na pevný to vždycky někdo vezme, řekne, že tam Miklík není a že máme zavolat na mobil a bez počkání na reakci zavěsí...

| 97
AV
AV - 20 prosince, 2012 - 11:26

Pak bych zkusil ten mail, nebo bych za panem Miklíkem šel osobně buď v jeho konzultačních hodinách nebo přímo do Skicentra.

| 131
Viktor Míka
Viktor Míka - 23 prosince, 2013 - 16:23

Pokud sháníte pana Miklíka ohledně lyží, tak se klidně můžete svěřit mě, pokud chcete školní věci, tak ho nenahánějte ve SKI ale na katedře. On se tu už opravdu vyskytuje velice zřídka. Omlouvám se za strohé jednání po telefonu, ale máme poměrně dost práce. Viktor Míka, skiservis.

| 91

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙