Sportovci a pivaři, zbystřete. Suchdolská Beerliga je za rohem!

09. 03. 2022 0 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Jelikož zprávy uplynulých dní dokáží s psychikou člověka pořádně zamávat, je potřeba se trochu odreagovat. Skvělou variantou takového odpočinku může být posezení u piva s přáteli nebo nějaký sportovní výkon. Ale zdaleka tou nejlepší možností je kombinace obojího. Proto jsme pro vás připravili již tradiční akci, při které můžete poměřit svůj sportovní a pivní výkon, navíc i vyhrát hodnotné ceny. Suchdolská Beerliga je tady, tak neváhej a přihlas se!

Bolavá stehna, nafouklý pupek, nevolnost, ale i radost, adrenalin a euforie, to všechno jsou příznaky účasti Suchdolské Beerligy. Závod trojic, který otřese základy suchdolských hospod, se v této nelehké době vrací, aby rozzářil vaše pochmurné dny. 

Pokud jste o akci ještě neslyšeli, nejdříve bude potřeba si přečíst pár základních věcí, abyste si o ní udělali nějaký obrázek. 

  • Váš tým musí tvořit tři členové. Je úplně jedno, jestli sestava bude zcela dámská, pánská nebo promíchaná. Je to pouze na vás. Ženy však mohou pít malá piva.
  • Na startu (Klub C) dostane každý registrovaný tříčlenný tým záznamový arch, kde jsou prázdná políčka připravená pro razítka v jednotlivých hospodách. Dále tým dostane mapu a seznam všech hospod, které musí navštívit. Razítko dostane za vypití alkoholického piva (muži 0,5 l, ženy 0,3 l) od členů iZUNu, kteří budou na soutěž v hospodách dohlížet. Startu se musí zúčastnit celý tým.
  • Vždy se bude startovat po dvou týmech. Po zopakování pravidel a odstartování zapínáme časomíru a oba týmy začnou štafetově exovat pivo. Po dopití posledního člena může tým vystartovat do dalších hospod na seznamu. Tým musí obejít či oběhnout všechny hospody na seznamu, nezáleží na tom, v jakém pořadí.
  • Pohybovat se lze jen po vlastních nohách a veřejnou dopravou. Běda vám, jestli uvidíme, jak vás po hospodách rozváží kamarád svojí Fabií.
  • Jakmile v poslední hospodě tým dopije své poslední soutěžní pivo, musí se všichni tři členové týmu co nejrychleji dostat zpět na Céčko a hlavně - s vyplněným archem (na archu musí být razítka ze všech hospod). Zde vypije každý člen poslední pivo a hned poté se stopuje a zapisuje čas. Neexistuje žádná tolerance na ztrátu archu či nepřítomnost člena týmu.
  • Zvracení se toleruje pouze na místa, kde je to neškodné (toaleta, keře, trávník atp.). Chodníky a silnice, prosím, nezdobte.
  • A to nejdůležitější! Každý člen týmu musí vypít celé své pivo! Dopíjení piva po někom jiném se bere jako podvod a vede k diskvalifikaci týmu. 

V tuto chvíli už byste měli být řádně navnaděni a máte husinu z toho, jak vás akce nadchla. Budou se vám tedy hodit detailní informace. Závod proběhne v úterý 15.3. 2022. Je potřeba dorazit na prezenci svých týmů, na které je vymezené časové okno od 17:30 do 18:30. Start budiž odpálen v 19:00, mezitím se můžete rozehřát na baru jedním oroseným. Vyhlášení vítězů proběhne ve 21:30 taktéž v Klubu C a místo klasického diplomu, kterým se můžete chlubit rodičům, můžete vyhrát i hodnotné ceny, jak jinak, než tekuté!

Určitě už se nemůžeš dočkat, až se přihlásíš, takže obepiš kamarády a registruj svůj tým na e-mailu johana.bernardova@izun.eu a zajisti si místo na tomto sportovním, pivem prolitým zážitkem! Kapacita je omezena na 10 týmů, tudíž neváhej a piš!

Můžeš navštívit i naší Facebookovou událost a pozvat tam své kamarády / sportovní a pivní nadšence. A pokud by tě zajímalo ještě něco víc, pocity, které běžci při závodu prožívají, přečtěte si náš report.

Tak na viděnou v úterý a sportu zdar! 

Autoři: Martin Liška Foto: Valentina Sekalová, Kateřina Lebocová
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

08. 04. 2024 0

Vstupte do světa příležitostí: Forbes - Mladé Česko 2024

Číst více
02. 04. 2024 0

Známe finalistky 24. ročníku Miss Agro!

Číst více
01. 04. 2024 0

Restaurace Na Farmě má nového majitele!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙