Taneční kurzy Salsy jsou opět tady

17. 02. 2014 0 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Milovníci tance latinsko-amerických rytmů mohou opět jásat. Stejně jako loni i letos pro vás KTV připravila taneční kurzy Salsy.

Výuky se ujme zkušený lektor David Hoffmann se svou partnerkou. Kurz má celkem 10 lekcí a jeho cena je 500 Kč, která je splatná při první lekci. Kurzy jsou určené pro studenty i studentky ČZU, vítáni jsou však i jejich kamarádi bez rozdílu věku.

Lekce v plném proudu

Kurzy se konají v malé tělocvičně a jsou rozděleny do dvou úrovní pokročilosti.

  • Pro začátečníky se konají každé pondělí 8:00 - 9:00 (od 24. 2. 2013)
    • Kurz pro začátečníky je určen těm, kteří nemají žádné (případně minimální) zkušenosti s LA.
  • Pro mírně pokročilé se konají každý pátek 11:45 - 12:45 (od 28. 2. 2013)
    • Kurz pro mírně pokročilé navazuje svým obsahem na loňský kurz Salsy.

A co vás během kurzu čeká? Každá lekce začíná výukou footworku, který bude následně využit v sestavě. Poté se budete věnovat tanci v páru, a pokud zbyde čas, naučíte se i zábavný párový tanec Casino Rueda.

Hlásit se můžete rovnou se svým partnerem či partnerkou. Pokud však nemáte předem sehnaného nikoho do páru, nezoufejte, hlásit se můžete i samostatně. Získáte tím skvělou příležitost seznámit se s novými lidmi velmi zábavnou formou.

Společenský oděv není podmínkou, pouze příjemnou výhodou. Větší pozornost by měla být věnována pouze výběru pohodlné a neklouzavé obuvi. Dámy by měly klást důraz na to, aby jejich podpatky měly gumové chrániče.

Tanečníci

Pokud jste si již nyní jisti, že je tato nabídka přímo pro vás, neváhejte a přihlaste se na salsa@czu.cz. Do e-mailu stačí napsat: kurz, jméno, rok a fakultu, kterou studujete. Přihlášení je závazné, a pokud se rozhodnete nedostavit, uvědomte předem lektora o zrušení přihlášení. Neotálejte však příliš dlouho, počet míst je kapacitně omezen.Přidat se také můžete do Facebookové skupiny „Salsa na ČZU“.

Autoři: Jakub Kopecký Foto: David Hoffman,
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

17. 10. 2019 0

Využití volného času na ČZU? Jak jinak než sportovně!

Číst více
09. 10. 2019 0

Oh, I think I‘ve found myself a cheerleader

Číst více
26. 03. 2019 0

Poslední šance na letošní letní kurzy!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙