„Těsně vedle“ seřídili mířidla a ovládli florbalový turnaj na KTV

30. 01. 2014 0 0 Aktuality Zpět na Úvod
Úvodní fotka
Jako tradičně se na konci zimního zkouškového období konala nemilosrdná řež mezi stěnami velké tělocvičny na KTV ve florbalu. Zemědělsko-sportovní bitva slibovala dramatické příběhy. Kdo odcházel s jazykem na vestě a kdo si odnesl vavříny v podobě sladkých dortů?

První zápas základních skupin odstartoval již lehce po osmé hodině ranní kvůli většímu počtu přihlášených týmů. Na Katedře tělesné výchovy se ve středu nakonec sešlo 10 týmů rozdělených do tří skupin, jednou po čtyřech a dvakrát po třech týmech.

Boje v základních skupinách probíhaly hladce, k vidění bylo spoustu pohledných akcí a parádních gólů. Po druhé hodině jsme už znali všechny čtyři semifinalisty. Čtyřlístek týmů FBC Zdenov, Bussinessmen, Beer Boys a Těsně vedle si to mezi sebou rozdali o postup do finále.

V prvním semifinále FCB Zdenov zničil Businessmeny přesvědčivým výsledkem 7:3. Druhé semifinále už mělo vyrovnanější průběh. Pozdější vítězové Těsně vedle si těsně poradili s týmem Beer Boys.

Do finále Těsně vlétli jako hurikán a po pár minutách vedli 3:0. Nic nenasvědčovalo tomu, že by jim mohlo něco stát v cestě za vítězstvím. Zdenov se ze všech sil snažil vzepřít svému osudu a dotáhl rozdíl ve skóre na rozdíl jediné branky. Bohužel pro ně pak opět na chvíli ztratili koncentraci a byli znovu v třígólovém manku. Závěrečný tlak a snížení skóre na 5:4 už ale nic nezměnilo na vítězství borců z týmu Těsně vedle.

Ti si kromě nehynoucí slávy a obdivu sportovního zemědělského světa odnesli také hlavní cenu pro vítěze - čokoládový dort!

1. místo - Těsně vedle

2. místo - FCB Zdenov

3. místo - Beer Boys

I když včera mohl zvítězit jen jeden, pro spoustu týmů se naplnilo možná ještě důležitější heslo: Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. A přežít.

Autoři: Jakub Kopecký Foto: Jan Rajtr, Filip Soukup
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

17. 10. 2019 0

Využití volného času na ČZU? Jak jinak než sportovně!

Číst více
09. 10. 2019 0

Oh, I think I‘ve found myself a cheerleader

Číst více
26. 03. 2019 0

Poslední šance na letošní letní kurzy!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙