Divadelní představení HOUSE OF LOVE na Kruháči

14. 11. 2011 0 0 iZUN Art Zpět na Úvod
Na prkna, která znamenají svět, se zítra promění Univerzitní klub Kruháč. Uskuteční se zde divadelní představení odehrávající se přímo na baru. Pro kulturně vzdělané zemědělce jistě vítaná změna!

HOUSE OF LOVE je autorský divadelní seriál z prostředí zlatého věku eurodancu. Bar zde zobrazuje místo svatého znovuzjevení odvěkých discopravd. Eurodance kabaret s barmanskou show se v průběhu večera promění v 90s afterparty za účasti diváků i znovuožívajících králů parketu.

Příběh se odehrává, jak už bylo řečeno v době, která byla věkem zlatého eurodancu. "Byl to věk nenudy, nečasu, nedne a nenoci, byl to nevěk. Nikoho nenapadlo počítat dny. Důležitý bylo jen nenudit se. Jenže když tvoje podnikání spočívá v tom, že přineseš lidem nenudu, tak musíš bejt před tou nudou pořád aspoň vo krok napřed. Nuda je rychlá svině, kámo.“

Na jevišti se představí mimo jiné Jaromír Nosek, Radovan Klučka a Vladimíra Striežencová nebo Klára Krejsová.

Po představení následuje afterparty, Dj pro tento večer bude Miro Nosek, který vás zavede zpět do 90.let, těšit se můžete na 2Unlimited, EAST17, DJ BOBO a další!!

Jak zakoupit vstupenky?

V případě zájmu o lístky pište na rblax@email.cz, budou vám prodány přednostně na místě od 20.00hod. Kapacita míst je omezena, proto neváhejte se zakoupením vstupenek.

Vstup: 70 Kč Vstup afterparty: 30 Kč

Více o představení se můžete dočíst zde.

Autoři: Jakub Kopecký
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

10. 02. 2020 0

Cestování Evropou zadarmo? Ano, jde to!

Číst více
26. 11. 2018 0

Kdo nepije s námi, pije proti nám

Číst více
31. 01. 2018 0

Red Bull Can You Make It? 2018

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙