iZUN Music Challenge is on!

14. 04. 2018 0 3 iZUN Art Zpět na Úvod
Úvodní fotka
iZUN Music Challenge je hudební soutěž kapel soupeřících mezi sebou o jedinečnou možnost zahrát si na Miss Agro 2018. Akce pořádána Univerzitními novinami ČZU iZUN.eu dává možnost nově začínajícím, ale i ostřílenějším a zkušenějším. Pojďme se společně podívat na to, co nám o sobě prozradily jednotlivé kapely, které po Vašem hlasování postoupily do finále.

1) Deviant

Kapelu založil v roce 1999 Ondřej Duda pod názvem The Deviant. Aktivní byla ale pouze asi 2 roky kdy nahrála demo, ale bohužel veškerá CD byla „zabavena“ jedním z členů, a tak kapela přestala fungovat. Dohromady se začala dávat opět kolem roku 2012, tentokrát už jen pod názvem Deviant, který je takto zaregistrován i pod OSA. Od roku 2015 je plně aktivní a objíždí koncerty po celé ČR. V roce 2017 vydala své první album „Jsem to já...“ V kapele je Maik Vitoušek jakožto zpěvák, Jiří Černý a Jakub Novák coby kytaristé a vokalisté, zakladatel Ondřej Duda s baskytarou a též vokálem a Tomáš Kovtan u bicích. Kapela zpívá výhradně svoji tvorbu v českém jazyce.


2) Got High

Vznik kapely se datuje někdy k roku 2009, kdy ještě jako "Kralupská krize" hrála kapela v jiném složení, než je aktuální. V září téhož roku do kapely přichází na post zpěváka Majkl.
Kapela v roce 2010 natáčí své první demo obsahující 7 písní. S nimi absolvuje na 20 koncertů. Koncem roku 2011 kapelu opouští Sholim a na jeho místo nastupuje Michal Šenki. O rok později dochází ke změně i na postu baskytaristy a Jaroslava Fuku nahrazuje Jan Kučera. Takto kapela odehraje desítky koncertů a v roce 2013 natáčí a vydává své první oficiální CD 001, jehož kmotrem je bubeník Jirka "Zelí" Zelenka, známý např. z kapely Krausberry nebo Bratří Ebenů.
Již předtím je známo, že kapelu brzy opustí kytarista Michal Šenki z důvodu stěhování a bude nutné najít někoho nového. V roce 2015 do kapely přichází Ondřej Lipš, jež dokončuje změny v kapele, a toto složení zůstává aktuální. V současnosti kapela pracuje na nových písních.


3) PAPAJOE

Je seskupení chlapců z dobré čtvrti hrajících hutnou rockovou muziku klasického střihu. Ačkoliv působí v hudební branži více než deset let, pořád je baví šířit mezi fanoušky chutnou a šťavnatou muziku plnou dobrých nápadů a zajímavých textů. Projekt PAPAJOE vnímají především jako příležitost vrátit rockovou hudbu tam, kam patří. Ke kořenům.
Proč se chceme zúčastnit?
Festival Miss Agro je v dnešní době již legendárním festivalem s dlouhou tradicí, který v ČR nemá konkurenci a bylo by nám obrovskou ctí, kdybychom se mohli stát jeho součástí. Vždy nás fascinovala naprosto přátelská atmosféra festivalu. Samozřejmě další motivací je i to, že několik členů kapely, jak minulých, tak i současných, na ČZU studovalo či dokonce učilo, takže by bylo fajn se vrátit na místa, kde člověk prožil krásná léta plná nejen studia, ale i zábavy a dobré atmosféry, která je nejen na Miss Agro, ale také i na celé ČZU. ;-)


Soutěž iZUN Music Challenge má na České zemědělské univerzitě dlouholetou tradici a v tomto roce zažijeme již 9. výročí!

Ve finále se spolu o první místo utkají právě tyto 3 kapely. Vítěz však může být jen jeden, proto nepropásni svou možnost, doraž na iZUN Music Challenge a vyber z těchto třech kapel svou vyvolenou.

Velké finále bude uskutečněno u nás na ČZU v Praze už nadcházející týden v úterý 17.4. 2018 ve 20:00 v Klubu C. Každý návštěvník dostane při vstupu žetonek, který následně vhodí do boxíku určité kapely. 
Během večera proběhne i soutěž o lístky na Majáles! Vyhlášení se bude konat v 00:15.

V tento podvečer se zároveň poběží všemi známá Beerliga. Tito účastníci, zdatní atleti, běžci a pijani budou mít vstup na iZUN Music Challenge zdarma!
Autoři: Andrea Nosková
nebo sdílej

Mrkni taky na tohle

14. 04. 2019 0

Další ročník iZUN Music Challenge je za námi! Kdo z kapel vystoupí na Miss Agro 2019?

Číst více
21. 03. 2019 0

Z castingového večera vzešlo deset nových finalistek Miss Agro! Znáte je?

Číst více
11. 03. 2019 0

Vymysli aplikaci a vyhraj!

Číst více

Komentáře

Uživatel

Naši partneři

Došlo k neočekávané chybě! Načíst znovu 🗙